Banaby.sk   »   Všetko pre dojčatá   /   bezpečnosť deti   /   Krbová zábrana - Baby Dan FLEX XL - čierna

DOČASNE VYPREDANÉ - Krbová zábrana - Baby Dan FLEX XL - čierna

Už sa nemusíte báť zapáliť v krbe, keď máte malé dieťa. S touto krbovú zábranou Baby Dan FLEX XL to pôjde ľahko. Ide o univerzálnu zábranu, hodí sa ku všetkým .. viac

Naša cena: 134,40 €
celkové hodnotenie
4.5
27 celkové hodnotenie


Kód: Varianta: Cena: Dostupnosť:
5594-0 zábrana čierna 134,40 € dočasné vypredané

Krbová zábrana - Baby Dan FLEX XL - čierna

Už sa nemusíte báť zapáliť v krbe, keď máte malé dieťa. S touto krbovú zábranou Baby Dan FLEX XL to pôjde ľahko. Ide o univerzálnu zábranu, hodí sa ku všetkým krbom a môžete ju rozložiť podľa vlastného výberu. Má funkciu ochranného plotu, bráni deťom v úrazoch.

Krbové zábrana je vyrobená v Dánsku, nástenné armatúry je možné použiť na stenu či rám dverí, musí sa využívať vždy, keď je zábrana využitá. Krbová zábrana disponuje detskou poistkou, vhodná pre krby voľne stojace (maximálna šírka 180 cm a hĺbka 60 cm) a aj pre krby zabudované. Podľa vlastného výberu môžete nastavit bránku a panely.

Nemusíte nutne tento ochranný plot použiť len ku krbu, môžete nimi zabezpečiť nebezpečné miesta pre deti, napríklad schody so šírkou 90 - 270 cm a podobne. Otvárať a zatvárať ho môžete jednou rukou, inštaluje sa jednoducho. Zábrana je vyrobená z kovu, v univerzálnej čiernej farbe.

Rozmery:

- panel: 2 x 72 cm, 2 x 33 cm

- otváracia bránka: 72 cm

- celková dĺžka: 90 - 270 cm

- výška: 71 cm

- hmotnosť: 11,59 kg

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.5
27 zákazníkov
hodnotilo