Banaby.sk   »   Všetko pre dojčatá   /   Chodítka pre bábätká   /   Drevené chodítko s kockami

PREDAJ SKONČIL - Drevené chodítko s kockami

Máte doma malé dieťa, ktoré sa práve učí stáť na svojich nôžkach, ale stále ich má ešte vratké? Premýšľate, že mu zaobstaráte niečo, čo by mu podporilo .. viac

Naša cena: 20,90 €
celkové hodnotenie
4.5
22 celkové hodnotenie


Drevené chodítko s kockami

Máte doma malé dieťa, ktoré sa práve učí stáť na svojich nôžkach, ale stále ich má ešte vratké? Premýšľate, že mu zaobstaráte niečo, čo by mu podporilo stabilitu a prinieslo mu pohodlný pohyb? Potom vyskúšajte toto krásne drevené chodítko!

Ide v podstate o vozík s kockami, ktorý má však viac funkcií a stáva sa tak multifunkčnu hračkou. Jeho rukoväť pomáha deťom udržať na ich vratkých nôžkach stabilitu, prináša pohodlný pohyb a to aj v nerovnom teréne. Dieťa si tak bude viac isté a bude robiť prvé krôčiky pohodlnejšie.

Ak prepadne vaše dieťa chuť hrať sa, potom sa jednoducho môže hrať s kockami, ktorými chodítko disponuje. Chodítko je tiež veľmi praktické pri upratovaní, pretože kocky zostávajú vo vozíku a v chodítko môže prevážať nielen kocky, ale tiež rôzne iné hračky.

Ide o výrobok z kvalitného dreva. Farby, ktoré sa na chodítko použili, sú bezpečné a zdraviu nezávadné. Konštrukcia je robustná, prináša dlhodobé využitie, potrebnú oporu a bezpečie. Deti pri prvých krôčikoch získavajú istotu a stabilitu. 

Kocky sú rôzneho tvaru. Vlastnia certifikát CE, EN71-1, EN71-2, EN71-3.

Rozmery:

- šírka 32 cm, dĺžka 40 cm

- výška rukoväte od zeme: 42 cm

- počet kociek: 40 kusov

- hmotnosť: 2,5 kg

MOTÍVY: žabka
viac značky: EcoToys

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.5
22 zákazníkov
hodnotilo