PREDAJ SKONČIL - Detský kartónový domček

Chcete pre deti zaobstarať miesto, kde budú môcť byť na chvíľu samé? Kde sa budú môcť hrať, baviť sa alebo si len tak zaliesť a jednoducho byť bez dozoru .. viac

Naša cena: 28,30 €
celkové hodnotenie
4.8
9 celkové hodnotenie


Detský kartónový domček

Chcete pre deti zaobstarať miesto, kde budú môcť byť na chvíľu samé? Kde sa budú môcť hrať, baviť sa alebo si len tak zaliesť a jednoducho byť bez dozoru rodičov? Potom doporučujeme detský kartónový domček. Ide o unikátny domček, z ktorého budú nadšené všetky deti.

Detský kartónový domček je nielen skvelý pre detské hry, ale tiež je výzvou pre každého malého detského maliara. Stačí dať deťom do ruky pastelky, fixky, farby a je hotovo!

Deti môžu svoj domček ozdobiť tak, ako samy chcú! Majú nejaký vysnívaný domček, napríklad v určitej farbe? Teraz majú tú príležitosť si takýto domček vytvoriť. Zamilujú si ho všetci, deti aj rodičia. Je možné ho ľahko skladať a rozkladať. Po zložení nezaberie veľa priestoru, je možné ho mať aj v menších interiéroch. Detský kartónový domček je vhodný ako pre chlapcov, tak aj pre dievčatá.

Ide o hračku, ktorá je bezpečná, vyrába sa tak, aby hrany neboli ostré. Balenie domčeka je úzke, len päť centimetrov. Skvele sa tak vojde pod posteľ, za skriňu či kamkoľvek inde.

Detský kartónový domček veľmi dobre rozvíja predstavivosť a tvorivosť dieťaťa, môže sa na neho kresliť, čím si deti skvele zabavia. K zloženiu a rozloženiu nie je potrebné náradie. Je stabilný, môžu sa s nimi deti hrať vonku aj vo vnútri.

Detský kartónový domček je ekologický, vyrába sa z veľmi silného a pevného vlnitého kartónu. Plní bezpečnostné normy EÚ, je bezpečnou a veľmi kreatívnou hračkou.

- rozmery: 101 x 80 x 108 cm

- kartón: 7 mm

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.8
9 zákazníkov
hodnotilo