Banaby.sk   »   Izby - zostavy   /   Detská izba   /   Detská izba Beep

PREDAJ SKONČIL - Detská izba Beep

Zaobstarať nábytok do detskej izbičky môže byť jednoduché. Stačí len siahnuť po tej správnej kolekcii nábytku. K dispozícii sú už celé sety, kedy stačí jeden .. viac

Naša cena: od 1 180,40 €
celkové hodnotenie
4.7
11 celkové hodnotenie


Detská izba Beep

Zaobstarať nábytok do detskej izbičky môže byť jednoduché. Stačí len siahnuť po tej správnej kolekcii nábytku. K dispozícii sú už celé sety, kedy stačí jeden klik, a vybavíte celú izbu.

Kolekcia nábytku BEEP prináša presne takú detskú izbu. Je vhodná nielen pre deti, ale aj pre mládež a teenagerov. Ide o kolekciu nábytku, ktorá sa inšpiruje modernými technológiami, takže sa skvele hodí do každého interiéru. Skvele sa hodí nielen do detských izieb, ale aj do moderného interiéru či do izieb v štýle Glamour. Ide o nábytok, ktorý vie rozžiariť a doladiť každý interiér a dodať mu na kráse.

Nábytok môžete zostavovať podľa vašej aktuálnej potreby, rôzne ho dolaďovať a skrášliť. Rovnako ako u ostatných kolekcií, je možné ju voľne dotvoriť a vyberať farebné prevedenie. Kolekcia sa hodí pre dievčatá aj pre chlapcov.

V sete detskej izby Beep nájdete posteľ, nočný stolík a jednodverovú šatníkovú skriňu. Detská izba je vyrobený z kvalitnej drevotriesky a MDF dosky. K tejto kolekcii si môžete dokúpiť aj ďalší nábytok.

Doba realizácie je sedem týždňov.

Rozmery:

- posteľ: 90 x 214 x 96 cm

- nočný stolík: 40 x 65 x 44 cm

- jednodverová šatníková skriňa: 208 x 70 x 58 cm

viac značky: Timoore

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.7
11 zákazníkov
hodnotilo