Banaby.sk   »   Detský nábytok   /   Koberce   /   Kusové koberce   /   Detský koberec LITTLE STARS strieborno-šedo-biely

DOČASNE VYPREDANÉ - Detský koberec LITTLE STARS strieborno-šedo-biely

Oživiť detský interiér nebolo nikdy jednoduchšie, stačí len vybrať krásne a farebné dekorácie, ktoré budú správne pre váš interiér! A čo si vybrať? My .. viac

Naša cena: od 60,60 €
Pôvodná cena: od 67,40 €
celkové hodnotenie
4.7
17 celkové hodnotenie


Kód: Varianta: Cena: Dostupnosť:
14350-0 80 x 150 cm 67,40 € 60,60 € dočasné vypredané

Detský koberec LITTLE STARS strieborno-šedo-biely

Oživiť detský interiér nebolo nikdy jednoduchšie, stačí len vybrať krásne a farebné dekorácie, ktoré budú správne pre váš interiér! A čo si vybrať? My odporúčame krásny detský koberec!

Je to moderný kus, ktorý v detskej izbe spôsobí hotové zázraky! Ide o koberec luxusnej značky Happy Rugs, ktorý dokáže ozdobiť a oživiť akýkoľvek interiér.

Vďaka svojej strieborno-šedýej farbe je jeho dizajn vhodný pre všetky deti, pre chlapcov aj dievčatá. Perfektne západne aj do študentskej izby. Koberec má na sebe jemné biele hviezdičky, čo mu dá moderný vzhľad.

Detský koberec je vyrobený z vysoko kvalitných materiálov, zo 100% polypropylénu. Vyrába ho nemecká firma LIVONE. Na dotyk je koberec veľmi príjemný, hladký a jemný.

Má aj svoju praktickú funkciu, chráni deti od studenej podľahy, deti sa môžu pokojne hrať, sedieť alebo len tak oddychovať na ňom. Detská izba bude razom vyzerať štýlovo a moderne.

Detský koberec sa jednoducho údržiava, môžete ho skvele kombinovať s iným detským nábytok. Koberec sa dá ľahko premiestniť z miesta na miesto, podľa toho kde ho práve potrebujete. Vyzerá veľmi krásne a vydekoruje všetky interiéry.

- výška vlasu: 13-15 mm

Motív kobercov: detský motív, geometrické tvary, vzorovaný
Tvar: obdĺžnik
Farba: biela, sivá
viac značky: LIVONE

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.7
17 zákazníkov
hodnotilo