Banaby.sk   »   Detský nábytok   /   Koberce   /   Kusové koberce   /   Detský koberec - sovičky - ružový

PREDAJ SKONČIL - Detský koberec - sovičky - ružový

Detská izba je miesto, kde sa deti hrajú, bavia sa, oddychujú a urobia všetko to, čo chcú. Preto sa rodičia snažia detskú izbu vyzdobiť a dodať je na kráse, .. viac

Naša cena: od 92,60 €
celkové hodnotenie
4.6
11 celkové hodnotenie


Detský koberec - sovičky - ružový

Detská izba je miesto, kde sa deti hrajú, bavia sa, oddychujú a urobia všetko to, čo chcú. Preto sa rodičia snažia detskú izbu vyzdobiť a dodať je na kráse, farebnosti a funkčnosti.

V tom Vám môže pomôcť krásny detský koberec, ktorý detské kráľovstvo dokonale vydekoruje a doladí. Interiéru vdýchne moderný a jedinečný vzhľad, ktorý budú milovať všetci členovia vašej rodiny.

Luxusný detský koberec od značky Happy Rugs, je moderný, farebný a praktický. Rozjasní každú izbu. Materiály, ktoré sa používajú na výrobu tohto koberca sú kvalitné a trvalé. Tieto materiály zabezpečia, že koberec je príjemný na dotyk, mäkký a veľmi jemný. Je vyrobený zo 100% polypropylénu, vyrába ho nemecká firma LIVONE.

Koberec sa veľmi ľahko čistí a udržiava.

Detský koberec dodá do detskej izbe nielen moderný vzhľad, ale deti ochráni aj pred studenou podlahou. Deti sa na koberci môžu hrať, pozerať rozprávku, alebo len tak oddychovať.

Perfektne sa kombinuje s akýmkoľvek detským nábytkom, je univerzálny. Je ľahký, takže ho môžete  presúvať z miesta na miesto, podľa aktuálnej potreby.

Detský koberec má peknú ružovú farbu, a zdobia ho krásne farebné sovičky. Kvôli farbe a dizajnu si ho zamilujú obzvlásť malé dievčatká, je však vhodný do študentských izieb.

- výška vlasu: 13-15 mm

Motív kobercov: zvieratká, detský motív
Tvar: obdĺžnik
Farba: biela, ružová
viac značky: LIVONE

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.6
11 zákazníkov
hodnotilo