Banaby.sk   »   Detský nábytok   /   Koberce   /   Kusové koberce   /   Detský koberec STAR strieborno-šedo-ružový

DOČASNE VYPREDANÉ - Detský koberec STAR strieborno-šedo-ružový

Deti do detskej izbičky potrebujú koberec. Ten pomáha nielen doladiť a vytvoriť ucelený interiér detskej izbičky, ale má aj praktickú funkciu, pretože chráni .. viac

Naša cena: od 93,40 €
celkové hodnotenie
4.6
23 celkové hodnotenie


Kód: Varianta: Cena: Dostupnosť:
14344-0 priemer 133 cm 93,40 € dočasné vypredané
14344-2 priemer 160 cm 120,70 € dočasné vypredané

Detský koberec STAR strieborno-šedo-ružový

Deti do detskej izbičky potrebujú koberec. Ten pomáha nielen doladiť a vytvoriť ucelený interiér detskej izbičky, ale má aj praktickú funkciu, pretože chráni deti pred studenou podlahou. Aký detský koberec však do interiéru vašich najmenších zaobstarať? My odporúčame krásny detský koberec STAR v príjemnej strieborno - šedej farbe s motívom veľkej ružovej hviezdy.

Ide o luxusný koberec značky Happy Rugs. Zamilujú si ho všetci, rodičia aj deti. Vzhľadom k ružovému motívu hviezdy je však vhodný skôr do izbičiek malých slečien či väčších tínedžeriek.

Tento koberec od nemeckej spoločnosti LIVONE vie doladiť, oživiť a skrášliť každý interiér, nielen detskú izbičku, ale napríklad aj študentskú izbu, spálňu alebo tiež pracovňu či kanceláriu.

Je vyrábaný z moderných a príjemných materiálov, zo 100% polypropylénu. Na dotyk je tak veľmi príjemný a jemný. Koberec sa tiež veľmi ľahko udržiava a je možné ho premiestniť podľa vašej aktuálnej potreby.

Detský koberec je vhodný aj pre podlahové kúrenie. Ocenia ho všetci pretože deti sa na ňom môžu nerušene hrať a chladná podlaha už nikdy nebude problém.

- výška vlasu: 13 - 15 mm

- rozmer: 133 - 160 cm

Motív kobercov: detský motív, geometrické tvary
Tvar: kruh
Farba: ružová, sivá
viac značky: LIVONE

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.6
23 zákazníkov
hodnotilo