Banaby.sk   »   Detský nábytok   /   Koberce   /   Kusové koberce   /   Detský koberec STARS strieborno-šedo-ružový

PREDAJ SKONČIL - Detský koberec STARS strieborno-šedo-ružový

Chcete detský interiér niečím doplniť alebo oživiť? Ale neviete čo presne by ste si mali vybrať? Na trhu existuje množstvo dekorácií, tak je ťažké si vybrať to .. viac

Naša cena: od 67,60 €
celkové hodnotenie
4.6
27 celkové hodnotenie


Detský koberec STARS strieborno-šedo-ružový

Chcete detský interiér niečím doplniť alebo oživiť? Ale neviete čo presne by ste si mali vybrať? Na trhu existuje množstvo dekorácií, tak je ťažké si vybrať to správne. Ak siahnete po krásnom detskom koberci, nič nemôžete pokaziť!

Detský koberec STARS je moderný, štýlový a krásny, navyše má aj praktickú funkciu. Ide o luxusný koberec značky Happy Rugs, ktoré dokážu oživiť a doplniť interiér každej detskej izby.

Už na prvý pohľad je koberec je veľmi pekný a moderný a je vyrobený z kvalitných materiálov, 100% polypropylénu. Na dotyk je veľmi príjemný a hebučký. Ľahko sa udržiava a čistí. Vďaka modernému vzhľadu si ho zamilujú všetky deti aj dospelí.

Detský koberec je príjemnej strieborno-šedej farby. Na tomto podklade nájdete moderné hviezdy v ružovej farbe. Vďaka tomu sa bude skvele vynímať predovšetkým v dievčesnkom kráľovstve.

Detský koberec poskytuje skvelé miesto pre deti na hranie, alebo aj na leňošenie. Detský koberec chráni deti od studenej podlahy, deti sa môžu hrať, alebo oddychovať a vy sa nemusíte báť, že nachladne. Skvele ladí s ostatným detským nábytkom.

Koberec sa dá ľahko premiestniť z miesta na miesto, podľa toho kde ho práve potrebujete. Vyzerá veľmi krásne a vydekoruje všetky interiéry.

- výška vlasu: 13-15 mm

Motív kobercov: detský motív, geometrické tvary
Tvar: obdĺžnik
Farba: ružová, sivá
viac značky: LIVONE

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.6
27 zákazníkov
hodnotilo