Banaby.sk   »   Detský nábytok   /   Koberce   /   Kusové koberce   /   Detský koberec UNIFARBEN - ružový

PREDAJ SKONČIL - Detský koberec UNIFARBEN - ružový

Všetci rodičia sa snažia svojim deťom do ich interiéru zaobstarať len to najlepšie a najkrajšie. Lenže často premýšľate nad tým, čo vôbec zaobstarať. My .. viac

Naša cena: od 98,10 €
celkové hodnotenie
4.5
22 celkové hodnotenie


Detský koberec UNIFARBEN - ružový

Všetci rodičia sa snažia svojim deťom do ich interiéru zaobstarať len to najlepšie a najkrajšie. Lenže často premýšľate nad tým, čo vôbec zaobstarať. My odporúčame krásny detský koberec značky Happy Rugs.

Ide o krásny a farebný detský koberec UNIFARBEN od nemeckej spoločnosti LIVONE. Zamilujú si ho naozaj všetci, dospelí aj deti. Ak hľadáte do detského interiéru moderný a praktický doplnok, ste na správnej adrese.

Tento detský koberec je moderný, krásny a štýlový. Je skvelý do všetkých interiérov a priestorov. Je určený najmä do derských interiérov, ale je vhodný aj do študentských izieb, do obývacej izby alebo spálne. Je v príjemnej svetlo ružovej farbe a preto sa teda hodí primárne do dievčenských interiérov. Ide o moderný kúsok, ktorý vie doladiť a vydekorovať všetky priestory, zamilujete si ho!

Detský koberec je vyrobený zo 100% polypropylénu, ktorý je na dotyk veľmi príjemný a hebký. Veľmi ľahko sa udržiava. 

Detský koberec UNIFARBEN poskytuje deťom priestor pre hry a leňošenie. Je teda nielen moderný, ale je aj skvelou dekoráciou a má aj praktickú funkciu. Hodí sa aj k podlahovému kúreniu.

- výška vlasu: 13 - 15 mm

Motív kobercov: bez vzoru
Tvar: obdĺžnik
Farba: ružová
viac značky: LIVONE

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.5
22 zákazníkov
hodnotilo