Banaby.sk   »   Detský nábytok   /   Koberce   /   Penové koberce   /   Detský penový koberec - vlak + rozprávkové mestečko

PREDAJ SKONČIL - Detský penový koberec - vlak + rozprávkové mestečko

Deti sa rady hrajú  a k tomu potrebujú priestor. Premýšľate aj vy, že deťom zaobstaráte priestor, kde si budú môcť hrať, alebo im chcete zaobstarať do ich .. viac

Naša cena: 42,80 €
celkové hodnotenie
4.6
8 celkové hodnotenie


Detský penový koberec - vlak + rozprávkové mestečko

Deti sa rady hrajú  a k tomu potrebujú priestor. Premýšľate aj vy, že deťom zaobstaráte priestor, kde si budú môcť hrať, alebo im chcete zaobstarať do ich kráľovstva novú hračku?

Siahnuť môžete po penovom koberci, neurobíte chybu! Ide o farebný koberec, ktorý je vhodný pre všetky deti, aj pre batoľatá. Hustá pena má tepelnoizolačné vlastnosti, dieťa necíti chlad od zeme, chárni ho v prípade pádu.

Je vyrobený z hypoalergénnych materiálov, ktoré neobsahujú nebezpeční látky. Penový koberec bol testovaný európskymi normami EN-71. Odoláva znečisteniu, môžete ho ľahko a jednoducho utrieť vlhkou handričkou.

Je univerzálny, deti sa z neho môžu tešiť nielen doma, vo svojej izbičke či obývacej izbe, ale aj vonku. Potlač rozprávkového mestečka a vlaku je farebná, môže pomáhať deťom pri učení čítania a počítania.

Poskytuje deťom dostatok priestoru pre spontánnu hry a zábavu, je ľahký, ľahko sa zloží a prepraví. Skladá sa z piatich vrstiev a má hrúbku jedného centimetra. Vrchná vrstva je z laminátu, farebne potlačená a umývateľná.

Rozmery kobercov: 180 x 200 cm
Tvar: obdĺžnik
Farba: zelená

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.6
8 zákazníkov
hodnotilo