zľava

PREDAJ SKONČIL - Dvojdverová komoda Simple

Ak aj detská izbička vašich detí praská vo švíkoch a vy už neviete, kam s vecami, je nutné siahnuť po ďalšom úložnom priestore. My odporúčame komodu! Komoda .. viac

Naša cena: od 326,40 €
Pôvodná cena: od 365,40 €
celkové hodnotenie
4.4
17 celkové hodnotenie


Dvojdverová komoda Simple

Ak aj detská izbička vašich detí praská vo švíkoch a vy už neviete, kam s vecami, je nutné siahnuť po ďalšom úložnom priestore. My odporúčame komodu!

Komoda Simple je veľmi moderná, krásna, praktická, funkčná a vhodná do všetkých interiérov! Skvele vie doladiť detskú izbičku, študentskú izbu, ale aj interiéry dospelých, ako napríklad obývaciu izbu alebo spálňu.

Ide o klasický druh nábytku, dvojdverovú komodu, ktorá je veľká, praktická a vnútri nájdete poličky. Komoda môže slúžiť aj ako knižnica, je možné do nej uložiť knihy, detské hry, puzzle, skladačky, oblečenie alebo aj hračky.

Komoda disponuje originálnymi úchytkami, konštrukcia je pevná a vyrobená z masívneho bukového dreva. Predná časť je vyrobená z MDF, čo zaistí stabilitu, pevnosť a bezpečie pre všetky deti aj dospelých.

Komoda má veľmi originálne farebné prevedenie, projektovala sa s ohľadom na deti v školskom veku. Disponuje celkovo šiestimi dvojfarebnými poličkami.

Nábytok sa vyrobí za sedem týždňov a príde Vám v jednom balíku, ktorý váži 57 kg.

Rozmery: 70 x 90 x 50 cm

viac značky: Timoore

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.4
17 zákazníkov
hodnotilo