Banaby.sk   »   Detský nábytok   /   Komody a skrine   /   Komody   /   Kombinovaná komoda Lorento L4

DOČASNE VYPREDANÉ - Kombinovaná komoda Lorento L4

Úložný priestor je potrebný všade, je jedno či ide o obývaciu izbu, spálňu alebo študentskú či detskú izbičku. Úložný priestor je dôležitý všade, môžete doň .. viac

Naša cena: od 74,70 €
celkové hodnotenie
4.4
10 celkové hodnotenie


Kód: Varianta: Cena: Dostupnosť:
6748-0 zelená 74,70 € 1-3 týždně
6748-2 fialová 74,70 € 1-3 týždně

Kombinovaná komoda Lorento L4

Úložný priestor je potrebný všade, je jedno či ide o obývaciu izbu, spálňu alebo študentskú či detskú izbičku. Úložný priestor je dôležitý všade, môžete doň ukladať všetko, čo potrebujete, drobnosti, dokumenty či obľúbené dekoratívne predmety.

Kombinovaná komoda je teda ideálnym pomocníkom do všetkých priestorov a miestností, pre deti aj dospelých. Môžete ju umiestniť nielen do detských a študentských izbičiek, ale aj do obývacej izby, do spálne či pracovne.

Kombinovaná komoda disponuje otvorenou poličkou, kde si môžete vystaviť sošky či knihy. Disponuje aj dvierkami, kde si môžete ukladať všetko, čo potrebujete pred očami návštevy ukryť. Pre deti to môže byť tajná polička, kde si schovajú svoje cenosti pred rodičmi.

Komodu môžete získať v dvoch farebných prevedeniach. Farba dreva je jaseň. Táto farba je moderná a veľmi príjemná, hodí sa do každého interiéru, moderného, ​​elegantného aj luxusného.

Nábytok je veľmi kvalitne spracovaný, vyrába sa z odolného LTD materiálu, ktorý sa veľmi ľahko udržuje a je moderný. Jednotlivé diely majú zaoblené tvary, čo prináša pre deti bezpečie.

Táto komoda je veľmi moderná, krásna a má čisté línie. Je možné ju kombinovať s inými kúskami nábytku Lorento. Napríklad si môžete zaobstarať komodu, poličky alebo posteľ. Poprípade si môžete zaobstarať celú detskú izbu L2 či L5.

Rozmery:

- výška 144 cm

- hĺbka 40 cm

- šírka 45 cm

- váha: cca 30 kg

Prevedenie nábytku: z lamina

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.4
10 zákazníkov
hodnotilo