Banaby.sk   »   Detský nábytok   /   Komody a skrine   /   Komody   /   Komoda Beep OAK - vysoká

Zľava

PREDAJ SKONČIL - Komoda Beep OAK - vysoká

Komody sú v interiéroch veľmi vysoko cenené, niet divu, uložíte do nich naozaj veľa vecí. Od hračiek, cez oblečenie, až po detské drobnosti. Ovšem komoda .. viac

Naša cena: od 350,80 €
Pôvodná cena: od 391,90 €
celkové hodnotenie
4.4
10 celkové hodnotenie


Komoda Beep OAK - vysoká

Komody sú v interiéroch veľmi vysoko cenené, niet divu, uložíte do nich naozaj veľa vecí. Od hračiek, cez oblečenie, až po detské drobnosti. Ovšem komoda nemusí byť len funkčná, ale tiež krásna a moderná.

Komoda Beep OAK je veľmi krásna, nevšedná, originálna a moderná. Kolekcia Beep má moderný dizajn, ktorý si zamilujú všetci, deti, mládež aj dospelí. Perfektne sa tak hodí do každého interiéru, do obývacej izby, spálne, predsiene, pracovne, ale tiež do detských či študentských izbičiek. Ide o kolekciu nábytku, ktorá je univerzálna, preto sa hodí naozaj kamkoľvek.

Kolekcia sa necháva inšpirovať modernými a originálnymi prvkami, vychádza tiež zo súčasných trendov a trendov pre mládež. Všetky kúsky kolekcie majú zaoblené tvary, čím sa minimalizujú možné úrazy. Celkový vzhľad doladí originálny a výrazný detail, ktorý vytvorí moderný a krásny celok, ktorý si všetci zamilujú.

Vďaka širokej palete farieb môžete detail komody doladiť a vďaka tomu lepšie vydekorovať váš interiér. Kolekcia Beep sa necháva inšpirovať súčasnou technológiou výroby, je vyrábaná z veľmi kvalitných materiálov.

Konštrukcia nábytku sa vyrába z kvalitnej drevotrieskovej dosky, ktorá zaistí komode stabilitu. Je k dispozícii vo farbe GRAF, teda v tmavo šedej farbe. Čelá sú z lakovanej MDF dosky a to v niekoľkých farebných prevedeniach. Sú k dispozícii vo farbe OAK, teda v prírodnej dubovej dyhe, vo farbe GRAF, teda tmavo šedej a vo farbe POP, teda popolavo šedej.

Doba realizácie nábytku je sedem týždňov.

 - rozmery: 100 x 98 x 46 cm

viac značky: Timoore

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.4
10 zákazníkov
hodnotilo