Banaby.sk   »   Detský nábytok   /   Komody a skrine   /   Komody   /   Komoda Beep OAK

PREDAJ SKONČIL - Komoda Beep OAK

Beep - nábytok ktorý chcete! Moderná, originálna kolekcia nábytku pre mládež inšpirovaná súčasnými trendmi. Nábytok z kolekcie Beep vďaka univerzálnemu a .. viac

Naša cena: od 294,30 €
Pôvodná cena: od 330,00 €
celkové hodnotenie
4.5
13 celkové hodnotenie


Komoda Beep OAK

Beep - nábytok ktorý chcete! Moderná, originálna kolekcia nábytku pre mládež inšpirovaná súčasnými trendmi. Nábytok z kolekcie Beep vďaka univerzálnemu a modernému dizajnu je možné doladiť takmer do každého interiéru.

Zaoblené tvary konštrukcie doladené výraznými, originálnymi detailami tvoria nádherný celok. Široká paleta farieb dovolí nábytok do každého konkrétneho interiéru.

Kolekcia Beep je určená pre mládež, ale pozor, nie len pre ňu !!! Inšpirovaná súčasnou technológiou výroby nábytku určite nájde svoje miesto v izbe puberťáka, modernom byte a aj v izbe v štýle glamour.

Klasický kus nábytku v novom originálnom dizajne. 3-zásuvková komoda z kolekcie Beep je zaujímavou kombináciou súčasného dizajnu s jedinečnými vlastnosťami, ktoré ponúka tento typ nábytku.

Tri veľké zásuvky (dolné dve majú otvárací systém push open - moderný spôsob otvárania zásuviek len stlačením) s najnovším typom koľajníc zaisťuje ľahké a bezpečné otváranie a zatváranie.

Konštrukcia nábytku je vyrobená z drevotrieskovej dosky vo farbe GRAF (tmavošedá). Čelá z lakovaného MDF vo farbách: OAK (prírodná dubová dyha), POP (popolavo šedá) alebo GRAF (tmavošedá).

Doba realizácie - 7 týždňov.

 - rozmer 70 x 98 x 46 cm

viac značky: Timoore

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.5
13 zákazníkov
hodnotilo