Banaby.sk   »   Detský nábytok   /   Komody a skrine   /   Komody   /   Komoda Beep POP

zľava

PREDAJ SKONČIL - Komoda Beep POP

Tiež občas máte pocit, že sa vám doma množia všetky veci a vy už neviete, kam všetko ukladať? Skrine v celom dome už praskajú vo švíkoch a stále nachádzate .. viac

Naša cena: od 310,50 €
Pôvodná cena: od 348,10 €
celkové hodnotenie
4.4
10 celkové hodnotenie


Komoda Beep POP

Tiež občas máte pocit, že sa vám doma množia všetky veci a vy už neviete, kam všetko ukladať? Skrine v celom dome už praskajú vo švíkoch a stále nachádzate nové a nové veci, ktoré nutne potrebujete?

Nezostáva Vám nič iné, iba si zaobstarať ďalší úložný priestor. My odporúčame krásnu a modernú komodu Beep POP. Ide o vskutku originálny a moderný kúsok, ktorý nadchne všetkých vyznávačov moderného a nevšedného bývania.

Svojím vzhľadom do vášho interiéru vnesie svieži nádych, ktorý si zamilujú naozaj všetci. Komoda je vďaka svojmu vzhľadu univerzálna a je tak možné ju využiť ako pre deti, tak aj pre teenagerov. Jej čaro ocenia aj dospelí.

Beep je kolekcia nábytku, ktorá je moderná, originálna a necháva sa inšpirovať mladými a súčasnými trendmi. Ide tak skutočne ku akémukoľvek dizajnu. Hodí sa do moderného interiéru, elegantného aj ku glamour štýlu.

Komoda ako aj celý nábytok z tejto kolekcie disponujú zaoblenými tvarmi konštrukcie, čo minimalizuje možné úrazy. Ďalej komoda kladie dôraz na výrazný a originálny detail, vďaka ktorému tvoria krásny celok.

Z širokej palety farieb si iste vyberiete takú, ktorá sa najviac bude hodiť do vášho interiéru, a vďaka tomu zladíte vzhľad vašej domácnosti s komodou. Je možné ju využiť v obývacej izbe, spálni, detskej alebo študentskej izbe. Všade prináša do interiéru úložný priestor, presnejšie tri veľké zásuvky. Dve spodné zásuvky sa otvárajú pomocou systému push to open, čo je moderný spôsob otvárania a zatvárania zásuviek, pri ktorom stačí iba stlačenie.

Komoda ďalej využíva najnovší typ koľajníc, ktoré zaistia ľahké, bezpečné a jednoduché otváranie a zatváranie. Konštrukcia komody sa vyrába z kvalitnej drevotrieskovej dosky, ktorá je k dispozícii v tmavošedej farbe GRAF.

Farbu čela komody je možné zvoliť si z celkom troch farieb, z už spomínanej tmavošedej GRAF, z popolavo šedej POP a prírodnej dubovej dyhy OAK.

Doba realizácie nábytku je sedem týždňov.

Rozmery: 70 x 98 x 46 cm

viac značky: Timoore

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.4
10 zákazníkov
hodnotilo