Banaby.sk   »   Detský nábytok   /   Komody a skrine   /   Komody   /   Komoda Ruban

DOČASNE VYPREDANÉ - Komoda Ruban

Nájsť miesto na uloženie všetkého potrebného v detskej izbičke môže byť niekedy problém, hlavne keď nemáte dostatok úložného priestoru. Potom vzniká otázka, aký .. viac

Naša cena: od 274,60 €
celkové hodnotenie
5
1 celkové hodnotenie


Kód: Varianta: Cena: Dostupnosť:
14151-0 komoda 274,60 € 2-4 týždně
14151-2 prebaľovací pult 51,60 € 2-4 týždně

Komoda Ruban

Nájsť miesto na uloženie všetkého potrebného v detskej izbičke môže byť niekedy problém, hlavne keď nemáte dostatok úložného priestoru. Potom vzniká otázka, aký nový úložný priestor do izby zaobstarať? My odporúčame komodu.

Komoda Ruban je krásna, moderná, bezpečná a vhodná na všetky typy interiérov, aj detských izieb. Je vhodný pre všetky deti, pre chlapcov aj dievčatá, ale nadchne aj teenagerov alebo dospelých.

Ruban je kolekcia, ktorá je plná elegancie, jemných línií, šarmu a má jedinečnú farebnú kombináciu. Komoda má jemné línie a zaoblené tvary, ktoré zaistia bezpečnosť a eliminujú možné úrazy. Komoda je veľmi praktická a najmä vďaka zásuvkám, ktoré sú priestranné je v nej naozaj dostatok miesta na uloženie všetkých vecí, ktoré potrebujete - hračiek, kníh, hier alebo aj oblečenia.

Pre ešte väčšie pohodlie a bezpečnosť sú použité kolajničky od nemeckého dodávateľa, ktoré sú tiché. Zásuvky sa otvárajú systémom push to open. Komoda ma krásne dubové úchytky.

Komoda je skvelá aj na prebaľovanie bábätka, stačí si zaobstarať prebaľovací nastavec z rovnakej kolekcie a komodu razom premeníte na prebaľovací pult. Nastavec môžete časom odstrániť, nezanecháva žiadne stopy.

Ruban komoda je vyrobená z lakovanej MDF dosky, úchytky sú vyrobené z dubového dreva, zaoblené bočné časti sú vyrobené z bukového dreva a horná doska je vyrobená z laminovaných panelov.

Vydekoruje každý detský interiér.

Rozmery komody:

- výška 90 cm, šírka 102 cm, hĺbka 52 cm

Rozmery prebaľovacieho nastavca:

- výška 8,5 cm, šírka 60 cm, hĺbka 79,5 cm

viac značky: Bellamy

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
5
1 zákazníkov
hodnotilo