zľava

PREDAJ SKONČIL - Komoda s 2 zásuvkami Simple

Komody sú vítaným pomocníkom vo všetkých interiéroch. Do útrob vášho domova prinášajú úložný priestor, ktorý mnohí ľudia veľmi ocenia. A práve táto komoda, .. viac

Naša cena: od 363,30 €
Pôvodná cena: od 405,90 €
celkové hodnotenie
4.1
10 celkové hodnotenie


Komoda s 2 zásuvkami Simple

Komody sú vítaným pomocníkom vo všetkých interiéroch. Do útrob vášho domova prinášajú úložný priestor, ktorý mnohí ľudia veľmi ocenia.

A práve táto komoda, ktorá disponuje dvoma zásuvkami sa skvele hodí do detskej izby. Prinesie deťom priestor, kam môžu ukladať svoje hračky, tajnosti aj cennosti. 

Ak Vám už nestačí šatníková skriňa, pomôže táto komoda. Zásuvky, ktorými disponuje sú objemné a pojmú mnoho vecí. Okrem iného je komoda tiež veľmi krásna, disponuje niekoľkými farebnými prevedeniami, ktorá vedia skrášliť detský priestor.

Komoda má pevnú konštrukciu, ktorá je vyrobená z bukového dreva. Tá sa kombinuje s kvalitným MDF materiálom, z ktorého sú vyrobené predné časti zásuviek. Kvalita materiálu tak zaistí stabilitu, pevnosť, odolnosť a bezpečnosť.

Komoda Simple má posuvný systém, ktorý zabraňuje celkovému vysunutiu zásuviek a tým pádom tak eliminuje úrazy. Podobne sú na tom boky komody, ktoré sú zaoblené a tým tiež chráni deti pred úrazmi.

Komoda Simple má veľké a krásne úchytky, ktoré dávajú tón celej komode. Existuje niekoľko farebných prevedení, vyberiete si tak presne také, ktoré sa do detského interiéru bude hodiť. K dispozícii je modro - krémové, zeleno - krémové, oranžovo - krémové a ružovo - krémové sfarbenie.

Komoda prichádza v jednom balíku s hmotnosťou 73 kg.

Doba realizácie nábytku je sedem týždňov.

viac značky: Timoore

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.1
10 zákazníkov
hodnotilo