Banaby.sk   »   Detský nábytok   /   Komody a skrine   /   Komody   /   Komoda s 3 zásuvkami Simple

PREDAJ SKONČIL - Komoda s 3 zásuvkami Simple

Upratať všetky veci, ktoré deti majú v detskej izbičke, to je niekedy nad ľudské sily. Úložný priestor je v detskej izbičke veľmi potrebný. A v tom vám práve .. viac

Naša cena: od 391,90 €
Pôvodná cena: od 436,60 €
celkové hodnotenie
4.9
9 celkové hodnotenie


Komoda s 3 zásuvkami Simple

Upratať všetky veci, ktoré deti majú v detskej izbičke, to je niekedy nad ľudské sily. Úložný priestor je v detskej izbičke veľmi potrebný. A v tom vám práve môže pomôcť krásna komoda Simple.

Ak v detskej izbičke nestačí len šatníková skriňa, potom si môžete zaobstarať ešte aj komodu. Ide o úložný priestor z rovnakej kolekcie, takže interiér bude vyzerať moderne, ucelene a jednotne.

Komoda disponuje tromi zásuvkami, ktoré sú výsuvné a pomôžu tak v usporiadaní detských vecí. Môžete do nej uložiť nielen oblečenie, ale aj rôzne drobnosti ako knihy, výkresy a podobne.

Komoda je teda nielen veľmi praktická, ale tiež originálna, moderná a krásne farebná. Posuvný systém zásuviek bráni celkovému vysunutiu a tým pádom chráni dieťa pred možným zranením.

Krásna a farebná komoda sa skvele hodí nielen do detskej izbičky, ale tiež do študentskej izby, do obývacej izby, spálne a podobne. Originálny vzhľad nadchne naozaj každého!

Komoda má vďaka bukovému drevu, z ktorého je vyrobená, pevnú konštrukciu. Je teda bezpečná a stabilná. Predná časť zásuviek je z MDF dosky. Úchyty komody sú veľmi praktické a veľké.

Komoda má zaoblené rohy, čo minimalizuje úrazy a vďaka tomu je bezpečná pre deti. Ide o tovar, ktorý je balené do jedného balíka, ktorý váži 52 kilogramov.

Nábytok sa realizuje po dobu siedmich týždňov.

Vďaka možnosti kombinácie farieb je možné zaobstarať si komodu, ktorá krásne farebne doladí interiér. K dispozícii sú farebné kombinácie:

- modro - krémová

- oranžovo - krémová

- zeleno - krémová

- ružovo - krémová

Rozmery:

- 92 x 90 x 50 cm

viac značky: Timoore

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.9
9 zákazníkov
hodnotilo