Banaby.sk   »   Detský nábytok   /   Komody a skrine   /   Komody   /   Komoda Uni 11

DOČASNE VYPREDANÉ - Komoda Uni 11

Máte pred sebou kopu oblečenia či ďalších rôznych vecí, ktoré musíte niekam upratať, ale vôbec neviete, kam? Skrine a ďalšie poličky už sú plné a musíte si .. viac

Naša cena: od 93,70 €
celkové hodnotenie
4.7
11 celkové hodnotenie


Kód: Varianta: Cena: Dostupnosť:
12639-0 zelená 93,70 € dočasné vypredané
12639-2 fialová 102,90 € dočasné vypredané
12639-3 oranžová 101,10 € dočasné vypredané

Komoda Uni 11

Máte pred sebou kopu oblečenia či ďalších rôznych vecí, ktoré musíte niekam upratať, ale vôbec neviete, kam? Skrine a ďalšie poličky už sú plné a musíte si zaobstarať nový úložný priestor. Lenže, aký vybrať?

My odporúčame krásnu, modernú a praktickú komodu UNI 11. Spĺňa všetky atribúty, prináša dostatok úložného priestoru, je moderná, krásna a tiež praktická. Skvele zapadne do všetkých interiérov.

Ide o komodu, ktorá sa vyrába veľmi kvalitne, z materiálov, ktoré sú kvalitné a odolné. Konkrétne táto komoda sa vyrába z odolného LTD materiálu, ktorý sa ľahko udržuje a ošetruje. Jednotlivé diely majú zaoblené hrany, čo je pre deti bezpečné. Minimalizuje to tiež možné úrazy. Komoda je skvelá do všetkých interiérov, do študentských izieb aj detských izbičiek, pre chlapcov aj pre dievčatá.

Komoda UNI je v príjemnej a modernej farbe jaseň coimbra, ktorá sa kombinuje s rôznymi farebnými prevedeniami. K dispozícii je zelená, oranžová či fialová farba. Môžete tak ešte lepšie doladiť komodu do vášho interiéru.

Komoda je z kolekcie Ultimo, ktorá je krásna a farebná. Môžete si z tejto kolekcie zaobstarať ďalšie kúsky nábytku ako písací stôl, postele, skrine, police, regály a podobne. Vytvoríte tak moderný, neopozeraný a ucelený interiér.

Rozmery:

- hĺbka 39 cm, šírka 118 cmentimetrov, výška 95 cm

Prevedenie nábytku: z lamina

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.7
11 zákazníkov
hodnotilo