Banaby.sk   »   Detský nábytok   /   Komody a skrine   /   Komody   /   Skrinka Simple

PREDAJ SKONČIL - Skrinka Simple

Úložný priestor je pre detské interiéry veľmi dôležitý, tiež sa vám občas stáva, že potrebujete niečo odložiť či uložiť, ale poriadne nemáte miesto, kam to .. viac

Naša cena: od 289,30 €
Pôvodná cena: od 320,80 €
celkové hodnotenie
4.3
15 celkové hodnotenie


Skrinka Simple

Úložný priestor je pre detské interiéry veľmi dôležitý, tiež sa vám občas stáva, že potrebujete niečo odložiť či uložiť, ale poriadne nemáte miesto, kam to všetko dať? V tom prípade vám skvele poslúži skrinka Simple.

Ide o perfektného pomocníka do každého interiéru, ktorý poskytne dostatočné množstvo úložného priestoru, ktorý je tak dôležitý. Skrinka Simple je tak síce malá, avšak veľmi užitočná. Je možné ju postaviť vedľa písacieho stola a ukladať do skrinky najrôznejšie drobnosti ako napríklad papiere, písacie potreby, knihy, školské potreby, výkresy, maľovanky a všetky ďalšie drobnosti.

Ide o skrinku veľmi modernú a vďaka zadným kolieskam je pohyblivá, je možné ju kdekoľvek presunúť, podľa vašej aktuálnej potreby. Svojim moderným vzhľadom sa hodí pre všetkých, väčšie i menšie deti, chlapcov aj dievčatá. Vie doladiť akýkoľvek detskú izbičku, študentskú izbu alebo napríklad aj pracovňu či kanceláriu.

Skrinku je možné použiť aj ako nočný stolík, ako odkladací priestor do rohu, k písaciemu stolu a podobne.

Otváranie je tu vyriešené veľmi moderne, otvárajú sa len vrchná dvierka a je tu uschovaný ešte jeden šuplík. Ide o originálne farebné prevedenie. Skrinka je teda nielen praktická, ale tiež má dekoratívnu funkciu.

Skrinka Simple je vyrobená z pevného bukového dreva, konštrukcia je veľmi pevná. Okrem bukového dreva sa tu kombinuje aj MDF materiál (predná doska) a lamino doska (bočnice a vnútorné poličky). Materiály zaisťujú stabilitu a bezpečnosť. Pred zranením chránia zaoblené rohy. Jednoducho tak skrinka skvele poslúži a je bezpečná. Skrinka Simple disponuje pohodlnými a veľkými úchytkami.

Tovar je balený do jedného balíka, ktorý má hmotnosť 36 kg. Doba realizácie nábytku je sedem týždňov.

K dispozícii je niekoľko farebných kombinácií, vyberiete si tak každý takú, ktorá sa hodí do detskej izbičky najviac. Na výber je modro - krémová, ružovo - krémová, oranžovo - krémová a zeleno - krémová.

Rozmery: 70 x 44 x 52 cm

viac značky: Timoore

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.3
15 zákazníkov
hodnotilo