Banaby.sk   »   Detský nábytok   /   Komody a skrine   /   Šatníkové skrine   /   Dvojdverová šatníková skriňa Beep GRAF

Zľava

PREDAJ SKONČIL - Dvojdverová šatníková skriňa Beep GRAF

Šatníková skriňa je kus nábytku, ktorý má doma úplne každý. Aj šatníková skriňa však môže byť krásna a originálna. A ak taktú hľadáte, už nemusíte hľadať .. viac

Naša cena: od 545,90 €
Pôvodná cena: od 604,50 €
celkové hodnotenie
4.4
9 celkové hodnotenie


Dvojdverová šatníková skriňa Beep GRAF

Šatníková skriňa je kus nábytku, ktorý má doma úplne každý. Aj šatníková skriňa však môže byť krásna a originálna. A ak taktú hľadáte, už nemusíte hľadať ďalej, prinášame krásnu kolekciu nábytku Beep.

Ide o kolekciu nábytku, ktorá je moderná, originálna a inšpirovaná súčasnými trendami. Nábytok je koncipovaný a navrhnutý prevažne pre mladých, avšak hodí sa pre všetkých a do každého interiéru. Nábytok Beep je univerzálny a moderný a môžete ho bez obáv dať do akéhokoľvek interiéru.

Konštrukcia skrine má šedú farbu a je doplnená o výrazné a originálne farebné detaily, ktoré celok dotvárajú. Zaoblené tvary nábytku sú veľmi moderné a tiež sú bezpečné, minimalizujú nebezpečenstvo úrazu. Originálne farebné detaily sú k dispozícii v niekoľkých farebných odtieňoch, vďaka čomu je možné dizajn skrine ešte viac priblížiť vášmu interiéru.

Kolekcia Beep sa inšpiruje súčasnými technológiami výroby nábytku, svoje miesto si nájde v spálni, obývačke, detskej či študentskej izbe. Hodí sa do všetkých štýlov, do moderného bytu, do teenagerovského izby aj do interiéru v Glamour štýle. Šatníková skriňa je objemná, praktická a tiež aj veľmi originálna, je dvojdverová a samostatne stojaca. Môžete ju skombinovať s jednodverová skriňou z tejto kolekcie.

V pravej časti skrine nájdete závesnú tyč na oblečenie, ľavá strana je vybavená policami. V sade nájdete 4 police. Nad závesnou tyčou nájdete ďalší úložný priestor. Konštrukcia skrine sa vyrába z lamina v tmavo šedej farbe, je pevná a stabilná. Čelá šatnikovej skrine sú vyrobené z MDF dosky vo farebnej kombinácii. Farebnú kombináciu si môžete vybrať. Farebných detailov je celkom osem.

Nábytok sa realizuje po dobu siedmich týždňov.

Rozmer: 208 x 118 x 58 cm

viac značky: Timoore

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.4
9 zákazníkov
hodnotilo