Banaby.sk   »   Detský nábytok   /   Komody a skrine   /   Šatníkové skrine   /   Dvojdverová šatníková skriňa Beep POP

Zľavy

DOČASNE VYPREDANÉ - Dvojdverová šatníková skriňa Beep POP

Kolekcia nábytku Beep je veľmi nadčasová, moderná, originálna. Inšpiruje sa mladými a súčasnými trendmi. Vďaka tomu je kolekcia nábytku vhodná pre všetkých, .. viac

Naša cena: od 521,80 €
Pôvodná cena: od 549,30 €
celkové hodnotenie
4.3
10 celkové hodnotenie


Kód: Varianta: Cena: Dostupnosť:
2293-0 modrá 549,30 € 521,80 € dočasné vypredané
2293-2 zelená 549,30 € 386,50 € dočasné vypredané

Dvojdverová šatníková skriňa Beep POP

Kolekcia nábytku Beep je veľmi nadčasová, moderná, originálna. Inšpiruje sa mladými a súčasnými trendmi. Vďaka tomu je kolekcia nábytku vhodná pre všetkých, nielen pre mladých. Deti, študenti, mladí, dospelí, všetci ocenia šatníkovú skriňa Beep.

Univerzálny a moderný dizajn je možno dopasovať do akéhokoľvek interiéru a vytvoriť tak krásny dizajn. Svoje miesto si iste nájde v detskej či študentskej izbe, v obývacej izbe, v spálni aj kdekoľvek inde.

K výrobe nábytku sa dizajnéri nechali inšpirovať moderným technológiami, takže sa hodí moderného interiéru, ale svoje uplatnenie nájde aj v interiéroch v štýle Glamour.

Nábytok má jednoduché a čisté línie, zaoblené tvary, ktoré minimalizujú úrazy. Všetko sa doladí originálnymi detailami, ktoré nábytok rozžiari a vytvoria krásny celok. Ponúka tiež širokú paletu farieb, s ktorými bude váš interiér ešte krajší a môžete ho zladiť k dokonalosti.

Šatníková skriňa je dvojdverová, objemná a samostatne stojaca. Môžete ju teda postaviť do interiéru samostatne alebo ju zladiť s jednodverovou skriňou a vytvoriť zaujímavý a originálny dizajn a vzhľad.

V šatníkovej skrini nájdete dve časti. V pravej časti sa nachádza závesná tyč, na ktorú je možné zavesiť oblečenie. Nad závesnou tyčou nájdete policu. V ľavá časti potom nájdete poličky, ktoré tiež ponúkajú dostatok úložného priestoru.

Konštrukcia nábytku je vyrábaná z drevotrieskovej dosky vo farbe Graf (tmavošedá). Naproti tomu čelá sú z MDF dosky, ktorá je lakovaná a dostupná v troch farbách:

- POP je popolavo šedá

- GRAF je tmavošedá

- OAK je prírodný dubová dýha

Šatník má originálny dizajn. Vybrať si môžete z ôsmich farebných detailov, čelná doska je v troch farebných prevedeniach (v ponuke zatiaľ len prevedenie Graf). Konštrukcia je pevná, trvalá.

Nábytok sa realizuje po dobu siedmich týždňov.

 - rozmer: 208 x 118 x 58 cm

viac značky: Timoore

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.3
10 zákazníkov
hodnotilo