zľava

PREDAJ SKONČIL - Jednodverová šatníková skriňa Beep POP

Nábytok Beep je presne taký, aký chcete! Táto skriňa je moderná, originálna, inšpiratívna a tiež praktická. Nábytok je inšpirovaný mladými ľuďmi a tiež .. viac

Naša cena: od 452,60 €
Pôvodná cena: od 502,10 €
celkové hodnotenie
4.6
9 celkové hodnotenie


Jednodverová šatníková skriňa Beep POP

Nábytok Beep je presne taký, aký chcete!

Táto skriňa je moderná, originálna, inšpiratívna a tiež praktická. Nábytok je inšpirovaný mladými ľuďmi a tiež súčasnými trendmi. Šatníková skriňa je nutnosťou v každom študentskom či detskej izbičke, kúpte si túto krásnu skriňu aj Vy!

Nábytok z kolekcie Beep je univerzálny, moderné a hodí sa tak do každého interiéru. Disponuje zaoblenými tvarmi konštrukcie, ktoré tvoria výrazné a originálne detaily. Spolu s jemnými farbami vytvoria nádherný celok.

Paleta farieb je široká, vyberiete si tak svoju obľúbenú farbu či farbu, ktorú doladíte interiér detskej či študentskej izby. Kolekcia Beep je inšpirovaná mladými a modernými trendmi, ale nie je určená len pre mladých! Aj dospelí ocenia tento krásny nábytok.

Ide o nábytok, ktorý môžete vložiť do každého inteiréru. Svoje uplatnenie nájde v modernom byte, v študentskej izbe aj v byte, ktorému vládnu prvky Glamour štýlu. Môžete ho aranžovať podľa vlastného uváženia a vlastné potreby.

Kolekcia Beep prináša nielen skrine, ale aj ďalšie kúsky nábytku. Zostavte s nimi jednoduchý a pritom moderný interiér, kde originalita bude mať svoj priestor. Výsledok bude vyzerať úžasne a celistvo.

Konštrukcia nábytku sa vyrába z drevotrieskovej dosky a nájdete ju v farbe Graf (tmavo šedá). Čelá šatňovej skrine sú vyrobené z lakovanej MDF dosky a je dostupná v troch farebných prevedeniach:

- OAK (prírodná dubová dyha)

- GRAF (tmavo šedá)

- POP (popolavo šedá)

Šatníková skriňa z kolekcie Beep má originálny design, čelné dosky sú vyvedené v troch farbách a farebné doplnky vyberáte až z ôsmich farieb. V skrini sú štyri poličky, tyč. Konštrukcia je trvalá, pevná, zaoblené hrany bránia úrazom.

Nábytok sa realizuje po dobu siedmich týždňov.

viac značky: Timoore

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.6
9 zákazníkov
hodnotilo