PREDAJ SKONČIL - OURBABY šatníková skriňa - oranžovo-biela

Šatníková skriňa je dôležitým prvkom v mnohých miestnostiach, potrebujú ju ako malé deti, tínedžeri tak i dospelí. Mať kam uložiť svoje oblečenie je veľmi .. viac

Naša cena: 218,70 €
celkové hodnotenie
4.6
10 celkové hodnotenie


OURBABY šatníková skriňa - oranžovo-biela

Šatníková skriňa je dôležitým prvkom v mnohých miestnostiach, potrebujú ju ako malé deti, tínedžeri tak i dospelí. Mať kam uložiť svoje oblečenie je veľmi dôležité. Šatník nemusí byť len obyčajným kusom nábytku, môže byť krásny a moderný.

A presne taká je aj šatníková skriňa Ourbaby. Vhodná je pre malých aj veľkých, do detskej izby aj do spálne. Skriňa je v krásnej oranžovo - bielej farbe. Skvele sa hodí do interiérov všetkých farieb a štýlov.

Šatníková skriňa je rozrobila na dve polovice. Jedna polovica disponuje štyrmi poličkami, kde skvele uložíte oblečenie aj ďalšie hračky. Druhá polovica disponuje tyčou, na ktorú môžete zavesiť ramienka s oblečením.

Šatník Ourbaby sa vyrába z lamino dosky, ktorá je plne v súlade s európskymi normami. Šatníková skriňa disponuje dvoma veľkými zásuvkami, ktoré sú opatrené koľajnicami, na ktorých sa zásuvky pohybujú.

Rozmery:

- poličky: 40 x 54 cm

- vzdialenosť poličiek: 30 cm

- vnútorné rozmery: 80 x 50 x 17 cm

- výška šatníkovej skrine: 180 cm (s hornou ozdobou 190 cm)

- rozmery skrine: 180 x 90 x 60 cm

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.6
10 zákazníkov
hodnotilo