Banaby.sk   »   Detský nábytok   /   Komody a skrine   /   Šatníkové skrine   /   Rohová skriňa UNI 13

DOČASNE VYPREDANÉ - Rohová skriňa UNI 13

Šatníková skriňa je dôležitou súčasťou každého interiérov. Do nej jednoducho ukladáte všetky veci, ktoré potrebujete a oblečenie sa tak nebude nikde povaľovať, .. viac

Naša cena: od 128,70 €
celkové hodnotenie
4.4
8 celkové hodnotenie


Kód: Varianta: Cena: Dostupnosť:
12893-0 zelená 128,70 € dočasné vypredané
12893-2 fialová 106,20 € dočasné vypredané
12893-3 oranžová 108,00 € dočasné vypredané

Rohová skriňa UNI 13

Šatníková skriňa je dôležitou súčasťou každého interiérov. Do nej jednoducho ukladáte všetky veci, ktoré potrebujete a oblečenie sa tak nebude nikde povaľovať, ale bude pekne uložené. Zaobstarať si šatníkovú skriňu je jednoduché, stačí len siahnuť po kvalitnej, odolnej, pevnej a modernej šatníkovej skrini. My odporúčame rohovú skriňu UNI. Plní do bodky všetko to, čo od šatníkovej skrine očakávate.

Ide o rohovú skriňu, ktorá sa skvele hodí do všetkých interiérov, najmä do malých miestností, kde šetríte každým centimetrom. Krásne doplní všetky interiéry, je vhodná pre detské aj študentské izby, pre chlapcov aj pre dievčatá.

Ide o nábytok, ktorý je veľmi kvalitne spracovaný. Vyrába sa z kvalitných materiálov, konkrétne z LTD materiálu, ktorý sa veľmi ľahko udržuje a ošetruje. Rohová skriňa má zaoblené tvary, vďaka čomu je nábytok bezpečný, eliminuje úrazy. Rohová skriňa disponuje krásnym farebným dekorom jaseň coimbra, ktorý sa kombinuje s farebnými detailmi. Môžete si vyberať z oranžovej, fialovej alebo zelenej farby, doladíte tak skriňu presne k vášmu interiéru.

Rohová šatníková skriňa je z kolekcie Ultimo, ktorá je moderná. Môžete si z nej zaobstarať aj ďalšie kúsky a vďaka tomu bude interiér ucelený a jednotný. Môžete si zaobstarať písací stôl, posteľ, knižnicu, komodu, poličku a podobne.

Rozmery:

- šírka 75 cm, hĺbka 75 cm, výška 187 cm

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.4
8 zákazníkov
hodnotilo