zľava

PREDAJ SKONČIL - Šatníková skriňa Beep - jednodverová OAK

Originalita, moderný vzhľad, elegancia, stabilita, kvalita a tiež praktickosť a užitočnosť. Nič z toho nechýba krásne a originálnu kolekciu nábytku Beep. A z .. viac

Naša cena: od 448,60 €
Pôvodná cena: od 497,10 €
celkové hodnotenie
4.1
9 celkové hodnotenie


Šatníková skriňa Beep - jednodverová OAK

Originalita, moderný vzhľad, elegancia, stabilita, kvalita a tiež praktickosť a užitočnosť. Nič z toho nechýba krásne a originálnu kolekciu nábytku Beep. A z neho vám teraz prinášame krásnu šatníková skriňa OAK.

Nábytok z kolekcie Beep je známy svojou univerzálnosťou a originalitou, môžete ho smelo zaobstarať do každého interiéru a každej izby. Do obývacej izby, študentskej i detskej izby, spálne, skrátka kamkoľvek. Svojím vzhľadom skvele zapadne.

Jeho zaoblené tvary nielenže chráni pred možnými úrazmi, ale tiež tvoria originalitu skrine. Jednoduché línie a jemné farby sú doplnené originálne riešenými detaily, ktoré dodávajú skrini pomyselnú čerešničku na torte.

K dispozícii je tiež široká paleta farieb, vďaka tomu môžete ešte viac zladiť nábytok s interiérom vášho domu či bytu. Primárne kolekcie Beep vychádza z mladistvosti a je určená mladým. Avšak pozor, nielen im! Kolekciu si môže zaobstarať každý, deti, mladí aj dospelí!

Kolekcia nábytku nachádza inšpiráciu v súčasných technológiách výroby nábytku. Je možné ju neobmedzene aranžovať, samostatne alebo ako sady. Dotvárať farby a tým si tak dotvárať vlastné interiér.

Kolekcia je veľmi univerzálny, svoje miesto si nájde ako v detskej či študentskej izbe, tak aj v modernom interiéri či v dome a pokoji, kde vládne štýl Glamour. Interiér si tak môžete namixovať podľa vlastnej predstavy.

Kolekcia Beep nepredstavuje len šatníkovej skrine, môžete si rôzne nakombinovať jednotlivé kusy nábytku a vykúzliť tak celistvý, moderný a originálny interiér vášho domu, ktorý vám budú všetci v okolí závidieť.

Každá jednodverová skriňa je vybavená sadou štyroch políc a tyčí, na ktorú je možné zavesiť ramienka s oblečením. Jednoducho môžete experimentovať s farbami, zložením aj rozmiestnením po miestnosti.

Konštrukcia je pevná, odolná a vyrobená z drevotrieskovej dosky vo farbe Graf (tmavo šedá). Predné časti sú vyrobené z MDF dosky, ktorá je lakovaná ak dispozícii v troch farebných prevedeniach. OAK čo je prírodná dubová dyha, GRAF, čo je tmavo šedá a POP teda popolavo sivá.

Šatníková skriňa z kolekcie nábytku Beep je možno výškovo regulovať, má pevnú a trvalú konštrukciu, takže nábytok môžete využívať dlhodobo a nájdete ju v niekoľkých farbách. Tri farebné prevedenie pre čelnej dosky, osem farieb pre farebné doplnky. Nábytok sa realizuje sedem týždňov.

viac značky: Timoore

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.1
9 zákazníkov
hodnotilo