zľava

PREDAJ SKONČIL - Šatníková skriňa ELLE

Šatníková skriňa je elegantná, krásna a moderná. A kolekcia Elle prináša nielen praktickú, ale aj nádhernú a elegantnú šatníkovú skriňu, ktorá sa hodí do .. viac

Naša cena: od 484,30 €
Pôvodná cena: od 565,30 €
celkové hodnotenie
5
9 celkové hodnotenie


Šatníková skriňa ELLE

Šatníková skriňa je elegantná, krásna a moderná. A kolekcia Elle prináša nielen praktickú, ale aj nádhernú a elegantnú šatníkovú skriňu, ktorá sa hodí do všetkých interiérov a všetkých miestností.

Skriňa je dvojdverová, elegantná a tiež veľmi moderná a sviežia. Ak ste vyznávačom prírodného štýlu, potom si môžete zvoliť nohy skrine vo farbe buka. Vzhľad šatníkovej skrine je klasický, jednoduchý a elegantný.

Minimalistický štýl Vás iste nadchne, konštrukcia v popolavo šedej farbe sa hodí do všetkých interiérov, do detskej, študentskej izbičky, do spálne alebo aj obývačky. Hodí sa pre všetkých, pre deti, teenagerov ale aj dospelých.

Korpus šatníkovej skrine sa vyrába z drevotriesky a lamina. Čelá skrine sú z MDF a HDF dosky, obe sú lakované. Základňa je vyrobená z kvalitného bukového masívu.

Nábytok Elle je k dostaniu v dvoch základných verziách, popolavo šedej alebo bezfarebnej.

Pri šatníkovej skrini je možnosť voľby farebného prevedenia nôh, police majú dobrú nosnosť. Skriňa ďalej disponuje šatníkovou tyčou a objemnou zásuvkou, do ktorej môžete ukladať drobnejšiu bielizeň.

Spodná zásuvka a dvere majú spomalené a ľahké zatváranie, čo minimalizuje úrazy.

Kolekcia Elle prináša nielen šatníkovú skriňu, ale aj iné kusy nábytku. Spolu so skriňou vytvoríte jedinečný vzhľad detskej izby.

Nábytok sa vyrába a realizuje po dobu približne siedmich týždňov.

Rozmer: 184 x 80 x 56 cm

viac značky: Timoore

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
5
9 zákazníkov
hodnotilo