Banaby.sk   »   Detský nábytok   /   Komody a skrine   /   Truhly na hračky   /   Kôš na hračky - béžová hviezda

PREDAJ SKONČIL - Kôš na hračky - béžová hviezda

Majú vaše deti veľa hračiek a vy už neviete, kam ich upratať? Chcete moderný kúsok, ktorý môžete v detskom interiéri bez obáv nechať, a bude zároveň aj .. viac

Naša cena: 42,90 €
celkové hodnotenie
4.2
21 celkové hodnotenie


Kôš na hračky - béžová hviezda

Majú vaše deti veľa hračiek a vy už neviete, kam ich upratať? Chcete moderný kúsok, ktorý môžete v detskom interiéri bez obáv nechať, a bude zároveň aj moderný? Potom doporučujeme kôš na hračky.

Ide o priestranný a funkčný kôš na hračky, ktorý pomáha uložiť všetko na svoje miesto. Vďaka tomu budú vaše deti mať jednoducho a behom chvíle svoju izbičku upratanú. Každá hračka tak nájde svoje miesto. Kôš na hračky je vhodný pre ukladanie diek, vankúšov, bielizne, oblečenia alebo tiež drobnejších hračiek či plyšákov.

Koš je obojstranný a disponuje krásnymi farbami, ktoré dopĺňa motív hviezd. Veľmi krásne ladí s teepee, baldachýnom, podložkami a vankúšikmi z kolekcií, ktoré máme v ponuke. Kôš na hračky je veľmi originálne prešívaný, má dve rukoväte a vďaka tomu je možné s ním jednoducho pohybovať z miesta na miesto.

Je možné ho prať v práčke a to pri teplote 40 stupňov. Je vyrobený z bavlny a jednoducho doň deti môžu uložiť všetko, dokonca aj samy.

Rozmery:

- výška 45 cm

- hrúbka 3 cm

- priemer 35 cm

viac značky: funwithmum

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.2
21 zákazníkov
hodnotilo