PREDAJ SKONČIL - Detská drevená kuchynka - ružová

Mnoho malých dievčatiek sa rado hrá v kuchyni. Pomáhajú doma mamičke s prípravou jednoduchých jedál a vo svojich hrách sú kuchárkami v reštaurácii, kde chutne .. viac

Naša cena: 64,00 €
celkové hodnotenie
4.3
20 celkové hodnotenie


Detská drevená kuchynka - ružová

Mnoho malých dievčatiek sa rado hrá v kuchyni. Pomáhajú doma mamičke s prípravou jednoduchých jedál a vo svojich hrách sú kuchárkami v reštaurácii, kde chutne a dobre varia svojim hosťom, bábikám či plyšákom.

Ak aj vy máte doma malú kuchárku, potom sa určite nezaobíde bez poriadnej detskej kuchynky. My odporúčame krásnu a modernú detskú drevenú kuchynku v príjemnej ružovej farbe. Ide o skvelý darček pre všetkých dievčatká.

Kuchynka je v príjemnom ružovo - zelenom farebnom prevedení a disponuje vybavením, vďaka ktorému môžu deti organizovať veľké hostiny. Je vyrobená z kvalitného materiálu, z kvalitného dreva. Má veľmi realistické detaily ako napríklad gombíky, ktoré vydávajú zvuk ako pri zapaľovaní horákov alebo dvierka rúry, ktoré sa zatvárajú pomocou magnetu. Deti si tak budú pripadať ako v naozajstnej kuchyni.

Je určená pre deti staršie tri rokov, spĺňa všetky bezpečnostné normy EU.

Ide o kuchynku, ktorá má praktické poličky na riad, skrinku, rúru, drez, varné dosky aj priehradku na príbory. V balení nájdete celú modernú kuchynku, hrniec, panvicu s volským okom z dreva, pokrievku, ktorá skvele sedí tak na hrniec, ako aj na panvicu, naberačku a dve lyžičky.

- rozmery: 75,5 x 55 x 34 cm

- výška pracovnej dosky od podlahy: 45 cm

Farby hračiek: ružová

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.3
20 zákazníkov
hodnotilo