Banaby.sk   »   Hračky   /   Kuchynky   /   Detská drevená mini kuchynka/varná doska

PREDAJ SKONČIL - Detská drevená mini kuchynka/varná doska

Deti radi napodobňujú a kopírujú dospelých a všetko, čo robia. Hrajú sa na mamičku a otecka, chodia do práce alebo sa snažia variť. A k tomu predsa potrebujú .. viac

Naša cena: 14,80 €
celkové hodnotenie
4.6
23 celkové hodnotenie


Detská drevená mini kuchynka/varná doska

Deti radi napodobňujú a kopírujú dospelých a všetko, čo robia. Hrajú sa na mamičku a otecka, chodia do práce alebo sa snažia variť. A k tomu predsa potrebujú mať svoju vlastnú detskú kuchynku. Preto Vám prinášame krásnu detskú drevenú mimi kuchynku, vďaka ktorej si deti obľúbia hru na varenie. Postarajú sa tak naozaj o prvotriednu hostinu pre všetkých, rodine aj svojim kamarátom.

Každé dieťatko sa tak bude cítiť ako naozajstný kuchár. Deti sa môžu hrať s touto mini kuchynkou sami alebo so svojimi kamarátmi. Detská mimi kuchynka sa hodí pre všetky deti, pre chlapcov aj pre dievčatá.

Disponuje ovládacími gombíkmi, ktoré vydávajú charakteristické zvuky pre zapínanie sporáka. Hra teda bude pre deti naozajstná zábava a čo viac, ide naozaj o bezpečnú detskú hračku. Hrany sú zaoblené, teda nehrozia úrazy, kuchynka disponuje certifikátom a stáva sa veľmi bezpečnou a žiadanou. Vyrába sa z dreva tej najvyššej kvality, ktoré zaistí bezproblémové hranie.

Nejde len o obyčajnú hračku, pomáha deťom v rozvoji logického myslenia, rozvíja ich hmat aj zrak. Pomáha tiež zlepšiť koordináciu pohybov dieťaťa. Ide teda o chytrú hračku, s ktorou sa deti niečo naučia.

V balení okrem varnej dosky nájdete aj hrniec s pokrievkou, panvicu, vidličku a lyžičku. Všetko dopĺňa soľnička a korenička, ktoré nesmú chýbať v žiadnej kuchyni. Naviac je súčasťou tiež deväť ingrediencií na prípravu jedál.

viac značky: EcoToys

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.6
23 zákazníkov
hodnotilo