Banaby.sk   »   Lôžkoviny   /   Obliečky   /   Sady obliečok do postielky   /   Detské 2-dielne obliečky - hviezdičky

Zľavy

DOČASNE VYPREDANÉ - Detské 2-dielne obliečky - hviezdičky

Detský spánok je veľmi dôležitý. Počas neho deti načerpávajú nielen energiu, ale tiež sa vďaka nemu správne vyvíjajú a rastú. Je nutné zaobstarať nielen .. viac

Naša cena: od 23,20 €
Pôvodná cena: od 34,90 €
celkové hodnotenie
4.8
21 celkové hodnotenie


Kód: Varianta: Cena: Dostupnosť:
14455-0 120x90 cm 34,90 € 23,20 € dočasné vypredané

Detské 2-dielne obliečky - hviezdičky

Detský spánok je veľmi dôležitý. Počas neho deti načerpávajú nielen energiu, ale tiež sa vďaka nemu správne vyvíjajú a rastú. Je nutné zaobstarať nielen kvalitnú detskú posteľ, ale aj príjemné a kvalitné detské obliečky.

Detské 2-dielne obliečky hviezdička sú moderné, krásne, príjemné a vhodné pre všetky detské postieľky. Vďaka tomu si ho zamilujú ako dospelí, tak aj deti a to nielen dievčatká, ale aj chlapci.

Detské obliečky poskytujú deťom pohodlie a príjemné teplo. Vďaka nemu sa deti cítia ako v bavlnke, krásne deti ukolíše až do ríše snov.

Detské obliečky disponuje dvoma dielmi a to poťahom na vankúš a na prikrývku. Vyrábajú sa z príjemného a kvalitného materiálu, zo 100% prírodnej bavlny. Jemná tlmená modrá sa spája s jemnými hviezdičkami a šedými prúžkami, ktoré sú na bielom pozadí. Druhá strana perinky je ozdobená jemnými prúžkami. Izbička tak bude krásne útulná, moderná a deti v nej budú radi tráviť svoj čas.

Rozmery:

- poťah na prikrývku: 120 x 90 cm alebo 135 x 100 cm

- poťah na vankúš: 40 x 60 cm

viac značky: Modenex

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.8
21 zákazníkov
hodnotilo