Banaby.sk   »   Lôžkoviny   /   Obliečky   /   Sady obliečok do postielky   /   Detské obliečky Macko Pú 033

DOČASNE VYPREDANÉ - Detské obliečky Macko Pú 033

Macko Puf a jeho kamaráti sú u detí veľmi obľúbení. Ijáček, Prasiatko i Tigrík sú spolu s Mackom Puf veľkí kamaráti. A aj vaše deti dnes môžu mať tieto .. viac

Naša cena: 9,60 €
celkové hodnotenie
4.6
41 celkové hodnotenie


Kód: Varianta: Cena: Dostupnosť:
12929-0 Medvedík Pú 033 100x135 9,60 € dočasné vypredané

Detské obliečky Macko Pú 033

Macko Puf a jeho kamaráti sú u detí veľmi obľúbení. Ijáček, Prasiatko i Tigrík sú spolu s Mackom Puf veľkí kamaráti. A aj vaše deti dnes môžu mať tieto animované kamarátmi vo svojej izbičke, vďaka detskému obliečky.

Detské obliečky s motívom Macka Pú je moderný, farebné a roztomilé, vhodné pre všetky deti, pre chlapcov aj pre dievčatá. Obliečky sú veselé a licenčné, zamilujú si ho nielen dospelí, ale aj i deti.

Detské obliečky je vyrobené z kvalitných materiálov, zo 100% bavlny, ktorá je na dotyk veľmi príjemná na dotyk. Motív veselých zvieratiek vie oživiť každý detská interiér a vniesť do neho veselú náladu.

Licenčné obliečky disponuje povlakom na vankúš aj prikrývku, je opatrené zipsovým uzáverom, ktorý je praktický a komfortný. Farby sú pestré, sýte a to sa nemení ani po niekoľkých praniach, stále sú pestré. Odporúčame prať pri maximálnej teplote 40 stupňov.

- rozmer: 100 x 135 centimetrov

Rozmery obliečok : 135x100 cm
viac značky: Faro

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.6
41 zákazníkov
hodnotilo