Banaby.sk   »   Lôžkoviny   /   Obliečky   /   Sady obliečok do postielky   /   Obliečky do postieľky - Krémová ZOO

PREDAJ SKONČIL - Obliečky do postieľky - Krémová ZOO

Nádherné obliečky do detskej postieľky s motívom veselých zvieratiek na krémovom podklade si zamilujú všetci. Rodičia najmä preto, že ide o sadu vyrobenú z .. viac

Naša cena: od 10,10 €
Pôvodná cena: od 16,40 €
celkové hodnotenie
4
0 celkové hodnotenie


Obliečky do postieľky - Krémová ZOO

Nádherné obliečky do detskej postieľky s motívom veselých zvieratiek na krémovom podklade si zamilujú všetci. Rodičia najmä preto, že ide o sadu vyrobenú z najkvalitnejšej 100% bavlny, na dotyk veľmi príjemné. Farby si udržujú svoju stálosť, neblednú ani po mnohých praniach.

Povlak na vankúš je v rozmere 40 x 60 centimetrov a povlak na prikrývku v rozmere 120 x 90 centimetrov. Materiál je 100% bavlna certifikácia Oeko-Tex. Zipsy sú bezpečne schované. Sady obliečok majú certifikáciu a sú atestované ÖKO-TEX STANDARD 100.

Prikrývka spolu s vankúšom sa plní vláknom vysoko kvalitným, silikónovým a antialergickým. To tvorí ideálnu teplo po celý rok. Prikrývka a vankúš sú vhodné pre všetky bábätká a tiež vhodná k celoročnému využívaniu.

U prikrývky je výplň na bokoch prešitá. Sady sú viacdielne, záleží, akú si zvolíte. Vo dvojdielne sade nájdete obliečky na prikrývku a vankúš. Trojdielna sada obsahuje navyše aj mantinel.

K dispozícii je tiež baldachýn so závojom, ktorý tvorí nadýchaný efekt. Baldachýn je o šírke 230 centimetrov a výškou 155 centimetrov.

Mantinely zabraňujú deťom prostrkávat ručičky a nožičky skrz medzery postieľky. Mali by teda byť bezpečnou súčasťou každej detskej postieľky. Naše mantinely sú plnené antialergickým a načechraným vláknom. Okraje a predná strana sú pre bezpečnosť detí silnejšie.

Rozmery mantinelu:
- Dĺžka bočnej strany: 50 centimetrov
- Dĺžka prednej strany: 60 centimetrov
- Dĺžka: 160 centimetrov
- Výška bočnej strany: 30 centimetrov
- Výška prednej strany: 35 centimetrov
- Vhodné do postieľok: 120 x 60 centimetrov

Farba: hnedá, žltá

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4
0 zákazníkov
hodnotilo