Banaby.sk   »   Detské postele   /   S prístelkou   /   Detská posteľ s prístelkou Lori 16

DOČASNE VYPREDANÉ - Detská posteľ s prístelkou Lori 16

Potrebujete do detskej izbičky deťom zaobstarať krásnu a modernú detskú posteľ, ale neviete presne, po ktorej siahnuť? My odporúčame takú, ktorá je nielen .. viac

Naša cena: od 173,60 €
celkové hodnotenie
4.8
10 celkové hodnotenie


Kód: Varianta: Cena: Dostupnosť:
7292-0 posteľ zelená 173,60 € 1-3 týždně
7292-2 posteľ fialová 226,10 € 1-3 týždně
7292-3 horný matrac - pružinový biela 76,40 € 1-3 týždně
7292-4 dolný matrac - pružinový biela 76,40 € 1-3 týždně
7292-5 horný matrac - penový biela 49,60 € 1-3 týždně
7292-6 dolný matrac - penový biela 49,60 € 1-3 týždně

Detská posteľ s prístelkou Lori 16

Potrebujete do detskej izbičky deťom zaobstarať krásnu a modernú detskú posteľ, ale neviete presne, po ktorej siahnuť? My odporúčame takú, ktorá je nielen krásna, ale aj štýlová a praktická. A preto vám prinášame krásnu detskú posteľ s prístelkou Lori. Ide o modernú detskú posteľ s prístelkou, ktorá vie doladiť a oživiť každý interiér. Môžete ju využívať ak máte dve deti alebo keď u vašich detí z času na čas prespí kamarát.

Túto detskú posteľ je možné použiť pre všetky deti, pre tie menšie, pre väčšie, aj pre teenagerov. Detská posteľ je k dispozícii v dvoch farebných prevedeniach, takže si vyberú ako chlapci, tak aj dievčatá.

Jedná sa o modernú, krásnu, jemnú a praktickú posteľ, farba dreva je jaseň. Súčasťou postele nie je matrac, tú si môžete zaobstarať samostatne v sekcii detské matrace, kde si vyberiete príslušný rozmer.

Detská posteľ je vyrobená z kvalitných materiálov, spracovanie je veľmi kvalitné a vďaka tomu je posteľ pevná a odolná. Vyrába sa z odolného LTD materiálu, ktorý sa udržiava veľmi ľahko.

Detská posteľ disponuje zaoblenými tvarmi, ktoré sú pre deti bezpečné. Vďaka tomu sa eliminujú možné úrazy. Detská posteľ s prístelkou je vhodná pre všetky interiéry, obľúbia si ju nielen deti, ale aj rodičia.

Detskú posteľ Lori je možné kombinovať s ďalšími kusmi nábytku z tejto kolekcie. Napríklad s komodou, poličkami alebo si rovno zaobstarajte celú detskú izbu Lori. Interiér tak bude krásny a ucelený.

Rozmery:

- šírka 86 cm, hĺbka 204 cm, výška 56 cm

- váha: cca 81 cm

Rozmer postele: 190x80 cm
Farba postele: fialová, zelená
Prevedenie posteľe: s matracom a roštom, s matracom, s roštom

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.8
10 zákazníkov
hodnotilo