Banaby.sk   »   Detské postele   /   So zábranou   /   Detská posteľ so zábranou NICO - biela

PREDAJ SKONČIL - Detská posteľ so zábranou NICO - biela

Premýšľate nad tým, že zaobstaráte do detskej izbičky jednoduchá ale krásnu posteľ? My odporúčame detskú posteľ so zábranou v krásnej bielej farbe. Na detskú .. viac

Naša cena: od 148,10 €
celkové hodnotenie
4.4
27 celkové hodnotenie


Detská posteľ so zábranou NICO - biela

Premýšľate nad tým, že zaobstaráte do detskej izbičky jednoduchá ale krásnu posteľ? My odporúčame detskú posteľ so zábranou v krásnej bielej farbe. Na detskú posteľ si môže sadnúť alebo ľahnúť aj dospelý človek, pretože jej nosnosť je 150 kg. Nemusí sa tak báť, že by ju akokoľvek poškodil.

Pri výrobe sa využívajú farby ekologické a tlačiarenské, ktoré navyše ošetruje ochranný laminát. Vďaka nemu sa farba neopotrebováva a nevybledne. Detská posteľ Nico má tiež odnímateľnou zábranu, ktorá s vaším dieťaťom porastie.

Proces spracovania aj samotné použité materiály sú veľmi kvalitné. Vďaka tomu sa môže detská posteľ pýšiť vysokou odolnosťou, kvalitou a robustnosťou. Detská posteľ má aj rošt. Ten je vyrobený z líšt, ktoré sú hrubé 2 cm.

Detská posteľ v rozmere 160 x 70 cm, 160 x 80 cm a 160 x 90 cm má úložný priestor vo forme jedného veľkého šuplíka. Detská posteľ v rozmere 180 x 80 cm a 180 x 90 cm má úložné priestory dva.

Súčasť balenia detskej postele nie je matrac. Tú treba zakúpoť zvlášť, nájdete jú v kategórii detské matrace, kde je možné vybrať si podľa vlastných potrieb.

Rozmery:

- výška: 62 cm

- šírka: 77 cm alebo 87 cm alebo 97 cm

- dĺžka: 164 cm alebo 184 cm

- úložný priestor: 157 x 52 x 17 cm alebo 2x 87 x 70 x 17 cm

Farba postele: biela
Prevedenie posteľe: so zábranou, s úložným priestorom
Materiál postele: lamino
viac značky: Ourbaby

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.4
27 zákazníkov
hodnotilo