Banaby.sk   »   Detské postele   /   So zábranou   /   Detská posteľ so zábranou - oceán

PREDAJ SKONČIL - Detská posteľ so zábranou - oceán

Oceán a podmorský svet je fascinujúce miesto, ktoré láka nielen chlapcov, ale aj dievčatá. Vydajte sa s detskou posteľou s motívom oceánu za podmorským .. viac

Naša cena: od 153,00 €
celkové hodnotenie
4.5
18 celkové hodnotenie


Detská posteľ so zábranou - oceán

Oceán a podmorský svet je fascinujúce miesto, ktoré láka nielen chlapcov, ale aj dievčatá. Vydajte sa s detskou posteľou s motívom oceánu za podmorským dobrodružstvom!

TERAZ AKCIA! DEKORÁCIE K POSTELI TERAZ ÚPLNE ZADARMO!

Pre potlač postele sa využívajú tlačiarenské, ekologické farby, ktoré disponujú laminátovým profilom, ktorý ochráni farby pred vyblednutím a opotrebovaním.

Detská posteľ disponuje zábranou, ktorú je možné zložiť. Detská posteľ tak rastie s vaším dieťaťom. Počas dňa vznikne bez zábrany miesto na hru, v noci už zábrana chráni pred pádom z postele.

Detská posteľ má nosnosť 150 kg. To umožňuje rodičom sa na posteľ bez strachu posadiť aj ľahnúť. Nemusia tak mať strach, že by detskú posteľ akokoľvek poškodili alebo dokonca úplne zničili.

Kvalitné spracovanie a kvalitný materiál stojí za tým, že je detská posteľ vysoko odolná, robustná, kvalitná, že je bezpečným miestom pre zaspávanie vášho dieťaťa.

Rošt postele sa vyrába z líšt, ktoré sú 2 centimetre hrubé.

Matrac v balení nenájdete, je potrebné si ju zaobstarať zvlášť. A zaobstarať si ju môžete aj u nás, v sekcii detské matrace, kde si nájdete ten správny matrac pre Vás!

Farba postele: modrá, iné farebné prevedenie
Prevedenie posteľe: so zábranou, s úložným priestorom, s potlačou
Materiál postele: lamino

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.5
18 zákazníkov
hodnotilo