PREDAJ SKONČIL - Detská posteľ so zábranou - Sloník

Deti majú radi farebné a moderné veci a aj vy im určite chcete do ich izbičky zaobstarať krásnu a modernú posteľ, ktorá bude plniť kvalitné atribúty a tiež .. viac

Naša cena: od 149,90 €
celkové hodnotenie
4.7
9 celkové hodnotenie


Detská posteľ so zábranou - Sloník

Deti majú radi farebné a moderné veci a aj vy im určite chcete do ich izbičky zaobstarať krásnu a modernú posteľ, ktorá bude plniť kvalitné atribúty a tiež bude klásť dôraz na modernú stránku. A presne taká je aj táto detská posteľ so zábranou. Pýši sa krásnym farebným motívom sloníka, ktorý vie oživiť každú detskú izbičku. Zamilujú si ju všetci, chlapci aj dievčatká.

Pre farebnú potlač sa využívajú tlačiarenské farby, ktoré sú ekologické. Naviac je potlač ochránená laminátovým profilom, ktorý chráni pred vyblednutím farieb a pred opotrebovaním.

Detská posteľ disponuje zábranou, ktorú je možné zložiť. Posteľ tak rastie spolu s dieťaťom. Počas dňa vytvoríte pre deti miesto na hranie a v noci naopak chráni dieťa a poskytuje mu bezpečný spánok.

Detská posteľ vsádza na kvalitné spracovanie. Vyrába sa z kvalitných materiálov, ktoré dodávajú posteli robustnosť, odolnosť, kvalitu. Vďaka tomu je posteľ vhodný pre všetky deti, prináša kvalitný a bezpečný spánok.

Pod matracom nájdete aj rošt, ktorý sa vyrába z líšt. Tie sú široké 2 centimetre. Nosnosť detskej postieľky je do 150 kilogramov, teda si na ňu môžu sadnúť bez problémov aj rodičia.

Matrac nie je súčasťou balenia, je nutné si ho zaobstarať zvlášť. Urobiť tak môžete v sekcii detské matrace, kde prinášame matrace rôznych veľkostí a materiálov. Vyberiete si tú pravú pre vás.

AKCIA! DEKORÁCIE K POSTELI ÚPLNE ZADARMO!

Farba postele: biela
Prevedenie posteľe: so zábranou, s úložným priestorom, s potlačou
Materiál postele: lamino

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.7
9 zákazníkov
hodnotilo