Banaby.sk   »   Detské postele   /   So zábranou   /   OURBABY detská posteľ MARCO

PREDAJ SKONČIL - OURBABY detská posteľ MARCO

Detská postieľka by mala byť hlavne kvalitná. A to bezpochyby detská posteľ Marco je. Posteľ z kolekcie Ourbaby disponuje zábranou, je vyrobená z kvalitných .. viac

Naša cena: od 244,90 €
celkové hodnotenie
4.3
18 celkové hodnotenie


OURBABY detská posteľ MARCO

Detská postieľka by mala byť hlavne kvalitná. A to bezpochyby detská posteľ Marco je. Posteľ z kolekcie Ourbaby disponuje zábranou, je vyrobená z kvalitných materiálov a podľa postupov, ktoré deťom zaistia kvalitný a ničím nerušený spánok.

Detská posteľ disponuje zábranou, vďaka nej deti môžu pokojne spať a vy ako rodičia tiež. Deti počas noci nespadnú z postele. Je vyrobená z kvalitného borovicového dreva a lakovaná tromi vrstvami laku.

Naše postele vlastnia certifikát "Inštitútu technológie dreva v Poznani". Pre predaj postelí v rámci Európskej únie je tento certifikát nutnosťou. Zábrana je variabilná, je možné ju umiestniť na pravú alebo ľavú stranu. Vždy preto pri objednávke uveďte, kam zábranu chcete umiestniť.

V balení nájdete rošt, jeden polyuretánový matrac, ktoré je potiahnutý bavlneným poťahom, ktorý je na zips a je možné ho dať dole, dva úložné priestory vo forme šuflíkov na kolieskach.

Čela šuplíkov sa vyrábajú z masívu, bočnice sú naopak z lamina. Do úložného priestoru môžete uložiť periny, hračky či ďalšie veci.

Nosnosť detské postele je do 80 kg.

Rozmery:

- 190 x 87 x 80 cm

- 204 x 97 x 80 cm

Farba postele: prírodná, biela, borovica
Prevedenie posteľe: so zábranou, s úložným priestorom, s matracom a roštom, s matracom, s roštom
Materiál postele: masív

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.3
18 zákazníkov
hodnotilo