Banaby.sk   »   Detské postele   /   So zábranou   /   OURBABY detská posteľ so zábranou - buk a biela

PREDAJ SKONČIL - OURBABY detská posteľ so zábranou - buk a biela

Krásny detský dizajn tejto detskej postele Ourbaby je veľmi pekný a v každej detskej izbičke bude vyzerať skvele, je jedno či bude v dievčenskej alebo v .. viac

Naša cena: od 149,00 €
celkové hodnotenie
4.4
29 celkové hodnotenie


OURBABY detská posteľ so zábranou - buk a biela

Krásny detský dizajn tejto detskej postele Ourbaby je veľmi pekný a v každej detskej izbičke bude vyzerať skvele, je jedno či bude v dievčenskej alebo v chlapčenskej izbičky.

Detská posteľ Ourbaby je pre dieťa komfortná, ľahko sa montuje a je veľmi funkčná. Vyrába sa z lamino dosky. Rošt postele (4x2 c) je vyrobený z borovicového dreva. Vďaka tomu je detská posteľ vhodná aj pre dospelého človeka a môže sa na ňu posadiť či na ňu ľahnúť, bez toho aby sa posteľ poškodila. Jej nosnosť je do 120 kg.

Ďalším plusom tejto postele je odnímateľná zábrana, ktorú je možné, podľa potreby, umiestniť na pravú alebo ľavú stranu, je vďaka tomu veľmi variabilná. Počas dňa vznikne miesto pre hranie či odpočinok a v noci už so zábranou, bude môcť vaše dieťa bezpečne spať, pretože z postele určite nespadne.

Po obvode oboch čiel sa vinie gumové lemovanie, ktoré posteľ chránia pred poškodením. Na pripevnenie nie je potrebné použiť lepidlo, drží aj bez neho.

Detská posteľ spĺňa európske normy a tiež vlastní bezpečnostné certifikáty.

Balenie postele obsahuje rošt a zábranu s dĺžkou 100 cm.

V balení nenájdete matrac, tú je potrebné zaobstarať si samostatne v kategórii detské matrae, kde si vyberiete tú pravú!

Farba postele: biela, buk
Prevedenie posteľe: so zábranou, s úložným priestorom, bez potlače
Materiál postele: lamino

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.4
29 zákazníkov
hodnotilo