Banaby.sk   »   Detské postele   /   So zábranou   /   OURBABY detská posteľ so zábranou - športiak

PREDAJ SKONČIL - OURBABY detská posteľ so zábranou - športiak

Malí milovníci áut môžu mať svoju posteľ s motívom športiaka. Táto detská posteľ rozžiari a doladia každú chlapčenskú izbičku. Táto detská posteľ Ourbaby s .. viac

Naša cena: od 119,60 €
celkové hodnotenie
4.3
21 celkové hodnotenie


OURBABY detská posteľ so zábranou - športiak

Malí milovníci áut môžu mať svoju posteľ s motívom športiaka. Táto detská posteľ rozžiari a doladia každú chlapčenskú izbičku.

Táto detská posteľ Ourbaby s potlačou disponuje odnímateľnou zábranou, ktorá poslúži v noci ako ochrana pred pádom z postele. Je možné ju umiestniť na obe strany postele a počas dňa ju jednoducho zložíte. Dieťa sa tak bez obáv môže na posteli hrať.

Posteľ tiež plní európske normy a vlastní certifikáty bezpečnosti. Je funkčná, komfortná, má detský a veselý vzhľad. Zmontovať sa dá veľmi jednoducho.

Vyrába sa z lamino dosiek a jej nosnosť je až do 120 kg. Výrobcovia mysleli aj na to, aby si mohli bez problému aj rodičia na posteľ posadiť alebo si ľahnúť. Posteľ sa teda nijako nezničí.

Potlač športiaka je ošetrená ochranným laminátom a ten je odolný voči odreniu a je ľahko udržiavateľný. Gumové lemovanie, ktoré posteľ chráni nájdete po obvode oboch čiel. Nemusíte ho lepiť lepidlom, drží aj bez neho.

V balení nájdete rošt a zábranu, ktorá meria 100 cm. Matrac v balení nenájdete, je potrebné ho zaobstarať zvlášť, v kategórii detské matrace, kde si vyberiete konkrétny rozmer, ktorý potrebujete.

Farba postele: orech
Prevedenie posteľe: so zábranou, s úložným priestorom, s potlačou
Materiál postele: lamino
viac značky: Ourbaby

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.3
21 zákazníkov
hodnotilo