Banaby.sk   »   Detské postele   /   So zábranou   /   OURBABY detská posteľ so zábranou - ZOO III - buk-biela

PREDAJ SKONČIL - OURBABY detská posteľ so zábranou - ZOO III - buk-biela

Motív zvieratiek zo ZOO nadchne každé dieťatko. Vy teraz tento motív môžete mať na detskej posteli. Krásny moderný a detský dizajn s bukovými bočnicami vyzerá .. viac

Naša cena: od 118,50 €
celkové hodnotenie
4.5
24 celkové hodnotenie


OURBABY detská posteľ so zábranou - ZOO III - buk-biela

Motív zvieratiek zo ZOO nadchne každé dieťatko. Vy teraz tento motív môžete mať na detskej posteli. Krásny moderný a detský dizajn s bukovými bočnicami vyzerá nádherne!

Detská posteľ Ourbaby disponuje zábranou, ktorá sa dá vybrať a umiestniť na pravú aj ľavú stranu postele, čím sa stáva variabilnou. Jej dĺžka je 100 cm. Počas dňa je možné zábranu zložiť a pripraviť posteľ ako miesto pre hry. V noci je už zábrana na svojom mieste a chráni dieťa pred nočným pádom z postele.

Detská posteľ je veľmi moderná, komfortná, je ľahko zmontovateľná a funkčná. Rošt postele je vyrobený z borovicového dreva (4x2 cm) a zvyšok postele z lamino dosky. Aj preto je nosnosť detskej postele do 120 kg. Bez obáv si tak rodičia môžu na detskú posteľ sadnúť či ľahnúť bez toho, aby ju akokoľvek poškodili.

Gumové lemovanie sa nachádza po celom obvode oboch čiel postele. Nemusíte ho lepiť lepidlom, drží aj bez neho a má ochrannú funkciu, chráni posteľ pred poškodením.

Potlač ZOO je ošetrená špeciálnym ochranným laminátom. Ten odoláva odreninám a uľahčuje starostlivosť o potlač.

Detská posteľ v balení obsahuje rošt a zábranu. V balení nenájdete matrac, tú je potrebné zaobstarať si zvlášť a to v kategórii detské matrace. Tu si môžete vybrať matrac v príslušnom rozmere a kvality.

Farba postele: buk
Prevedenie posteľe: so zábranou, s úložným priestorom, s potlačou
Materiál postele: lamino
viac značky: Ourbaby

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.5
24 zákazníkov
hodnotilo