Banaby.sk   »   Detské postele   /   So zábranou   /   Posteľ Simple

PREDAJ SKONČIL - Posteľ Simple

Deti potrebujú k svojmu kvalitnému spánku, pevnú, kvalitnú a modernú detskú posteľ, vďaka ktorej by ich spánok bol bezpečný. Počas spánku načerpávajú energiu .. viac

Naša cena: od 362,30 €
celkové hodnotenie
4.3
7 celkové hodnotenie


Posteľ Simple

Deti potrebujú k svojmu kvalitnému spánku, pevnú, kvalitnú a modernú detskú posteľ, vďaka ktorej by ich spánok bol bezpečný. Počas spánku načerpávajú energiu na ďalší deň. Preto je nutné zaobstarať posteľ, ktorá zaistí bezproblémový spánok.

Posteľ Simple je moderná, krásna, farebná a vhodná pre všetky deti. Je veľmi jednoduchá, praktická, funkčná a tým pádom vhodná pre všetky deti. Využijú ju chlapci aj dievčatá. Toto jednolôžko je navrhnuté moderne, matrac je v rozmere 180 x 80 cm. Môže fungovať ako doplnok k poschodovej posteli alebo samostatne v interiéri. Všetkým deťom sa na nej bude dobre spať.

Posteľ má stabilnú konštrukciu s drevenými kolesami, je ľahká a pevná. Čelo postele je dostupné v štyroch farebných prevedeniach, vie skvele vydekorovať interiér.

Posteľ sa realizuje po dobu siedmich týždňov.

Posteľ Simple je vyrábaná z kvalitných materiálov, konkrétne z buka a MDF dosky. Matrac nie je súčasťou balenia, je možné si ju zaobstarať zvlášť. Nájdete ju v kategórii detské matrace.

Rozmery:

- dĺžka: 184 cm

- výška čela 72 cm

- šírka 91 cm

Rozmer postele: 185x80 cm
Farba postele: modrá, oranžová, ružová, zelená
viac značky: Timoore

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.3
7 zákazníkov
hodnotilo