Banaby.sk   »   Detské postele   /   So zábranou   /   Posteľ z masívu - Veronika

PREDAJ SKONČIL - Posteľ z masívu - Veronika

Veronika je posteľ z borovicového masívu lakovaná tromi vrstvami laku, ktorý zvyšuje jej odolnosť proti poškriabaniu a ďalšiemu podobnému poškodeniu. Použité .. viac

Naša cena: od 232,60 €
celkové hodnotenie
4.8
4 celkové hodnotenie


Posteľ z masívu - Veronika

Veronika je posteľ z borovicového masívu lakovaná tromi vrstvami laku, ktorý zvyšuje jej odolnosť proti poškriabaniu a ďalšiemu podobnému poškodeniu. Použité laky sú ekologické, bez zápachu a antialergické, sú umiestnené v najvyššej triede ekologických lakov "E". Neobsahujú žiadne aromatické prímesi, žiadne rakovinotvorné a iné toxické zmesi.

Posteľ má certifikát "Inštitútu technológie dreva v Poznani", ktoré je v dnešnej dobe prakticky nutnosťou pre predaj postelí v Európskej únii.

Súčasťou postele je:

- polyuretánový matrac s výškou 8 cm, s bavlneným poťahom na zips

- drevený rošt hrúbky 2 cm a šírky 5 cm

- úložný priestor v podobe dvoch kompletných šuplíkov so štyrmi kolieskami

- prehľadná inštruktáž k montáži

Posteľ možno zakúpiť v dvoch rozmeroch a v niekoľkých farebných prevedeniach. Na detailnej fotografii nájdete paletu farieb, z ktorých si možete vybrať. V farbe vanilka je možné zvoliť iba menšie časti postele, nie celú posteľ. Odporúčame kombinovať s ďalším odtieňom. Do poznámky vždy uvádzajte, o aké farebné prevedenie máte záujem.

Na zákazku môžeme vyrobiť a dodať tovar aj v inom farebnom prevedení ako je uvedené v našej ponuke. Jedná sa najmä o postele v dvojfarebnom prevedení, ale aj o jednofarebné postele. V tomto prípade sa potom jedná o výrobu tovaru na zákazku a nemožno od takejto zmluvy odstúpiť.

Nosnosť postele je stanovená na 80 kg.

Rozmery:

- 190 x 87 x 70 cm

Farba postele: iné farebné prevedenie
Prevedenie posteľe: s úložným priestorom
Materiál postele: masív

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.8
4 zákazníkov
hodnotilo