Banaby.sk   »   Detské postele   /   Disney postele   /   Plastová 3D posteľ - Star Wars

PREDAJ SKONČIL - Plastová 3D posteľ - Star Wars

Dostať do interiéru detskej izby krásnu, pohodlnú a modernú detskú posteľ môže byť výzvou. Chcete zaobstarať takú, ktorá bude vysoko kvalitná, funkčná a zároveň .. viac

Naša cena: 91,80 €
Pôvodná cena: 157,30 €
celkové hodnotenie
4.5
21 celkové hodnotenie


Plastová 3D posteľ - Star Wars

Dostať do interiéru detskej izby krásnu, pohodlnú a modernú detskú posteľ môže byť výzvou. Chcete zaobstarať takú, ktorá bude vysoko kvalitná, funkčná a zároveň aj farebne deti zaujme? Star Wars fanúšikovia budú jasať nad krásnou plastovou posteľou s motívom Star Wars.

Posteľ je vyrobená z tvrdeného plastu. Má oceľový rám, ktorý je pevný, odolný a vhodný pre všetky deti, najmä chlapcov. Detská postieľka má dve bočné lišty, ktoré môžete podľa potreby odstrániť. Počas dňa môžete vytvoriť miesto na hranie a v noci chrániť vaše dieťa pred pádom z postele.

Čelá postele zdobia farebné 3D samolepky, na ktorých nájdete ilustrácie obľúbených hrdinov z Hviezdnych vojen. Nálepky sú na prednej aj zadnej strane postele. Posteľ je vysoko kvalitná, odolná a poskytuje kvalitný spánok.

Detská postieľka je vhodná pre deti od 2 rokov, jednoducho sa dá zostaviť. Matrac nie je súčasťou postele, je nevyhnutné ho objednať  zvlášť v časti detské matrace. Tu si vyberiete vhodnú veľkosť vhodnú na detskú posteľ.

- rozmer matraca: 190 x 100 cm

- nosnosť do 90 kg

- rozmer: 200 x 109 x 85 cm

Rozmer postele: 190x100 cm
Farba postele: čierna
Prevedenie posteľe: s potlačou
Materiál postele: kov / plast
viac značky: Delta

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.5
21 zákazníkov
hodnotilo