Banaby.sk   »   Detské postele   /   Poschodové   /   Detská poschodová posteľ Erika biela 200x90cm

PREDAJ SKONČIL - Detská poschodová posteľ Erika biela 200x90cm

Zvažujete kúpu novej detskej postele, ale neviete presne po akej siahnuť? Určite chcete, aby detská posteľ bola predovšetkým kvalitná, pevná, odolná a .. viac

Naša cena: od 334,90 €
celkové hodnotenie
4.7
10 celkové hodnotenie


Detská poschodová posteľ Erika biela 200x90cm

Zvažujete kúpu novej detskej postele, ale neviete presne po akej siahnuť? Určite chcete, aby detská posteľ bola predovšetkým kvalitná, pevná, odolná a bezpečná. Okrem toho je dobré, aby posteľ bola aj moderná. V tomto prípade odporúčame pre vaše deti krásnu detskú poschodovú posteľ Erika. Plní do bodky všetky vyššie uvedené parametre, je teda nielen funkčná a praktická, ale aj moderná a krásna.

Je v príjemnej a univerzálnej bielej farbe, ktorá sa hodí do všetkých interiérov a do všetkých miestností. Je teda vhodná ako pre izbičky chlapocov, ako aj dievčat. Každé dieťa si ju zamiluje.

Detská poschodová posteľ je kvalitná, svedčí o tom aj spracovania a tiež materiály, z ktorých sa posteľ vyrába. Ide o kvalitné borovicové drevo, ktoré je lakované atestovaným lakom. Ten spĺňa európske normy.

Vďaka tomu je detská posteľ odolná, pevná a bezpečná pre všetky deti. Nosnosť postele je 70 kg na každé jedno lôžko. Posteľ disponuje aj úložným priestorom, kam môžete uložiť všetko, čo potrebujete.

Detská poschodová posteľ Erika sa hodí do všetkých detských interiérov, najmä do tých, ktoré sú malé a kde je nutné šetriť každý centimeter. Vďaka tomu tak zostane viac miesta pre deti a ich detské hry. Detská poschodová posteľ disponuje úložným priestorom a čelami z masívu. Bočnice sú naopak z lamino dosiek.

V balení nájdete dva rošty, úložný priestor, zábranu, ktorá chráni deti pred pádom z postele a dve polyuretánové matrace, ktoré majú prateľný poťah.

Rozmery:

- rozmer matraca: 200 x 90 cm, výška 7 cm

- priestor medzi posteľami: približne 75 cm

- výška 155 cm, dĺžka 206 cm,  šírka 96 cm

- výška spodného matraca od zeme: 37 cm

- výška horného matraca od zeme: 118,5 cm

Rozmer postele: 200x90 cm
Farba postele: biela

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.7
10 zákazníkov
hodnotilo