Banaby.sk   »   Detské postele   /   Poschodové   /   Detská poschodová posteľ Segan - zelená

PREDAJ SKONČIL - Detská poschodová posteľ Segan - zelená

Posteľ je základom pre každý interiér, je nutnosťou pre všetkých, pre dospelých, aj pre deti. Je dôležité vybrať kvalitnú a pevnú posteľ, ktorá bude prínosom .. viac

Naša cena: od 707,80 €
celkové hodnotenie
4.5
13 celkové hodnotenie


Detská poschodová posteľ Segan - zelená

Posteľ je základom pre každý interiér, je nutnosťou pre všetkých, pre dospelých, aj pre deti. Je dôležité vybrať kvalitnú a pevnú posteľ, ktorá bude prínosom pre detský chrbátik, podporí správny rozvoj celého jeho telíčka a poskytne dokonalý oddych.

Detská poschodová posteľ Segan je presne to, čo deti potrebujú. Má peknú zelenú farbu, ktorá rozžiari každý interiér, či už chlapcov alebo dievčatiek. Posteľ je vhodná pre všetky deti, mladšie, staršie aj teenagerov.

Posteľ je moderná, krásna a aj veľmi praktická. Dolná posteľ je rozšírená a tiež je možné ju použiť aj ako dvojlôžkovú posteľ. Vhodná je pre všetky detské interiéry, najmä tie, ktoré sú malé, pretože skvele šetrí priestor.

Dolná posteľ má praktické skladovacie poličky, kde je možné odložiť všetko, čo treba. Deti sem môžu uložiť napríklad knihy, CD, hračky, mobilný telefón, budík a všetky dorbnosti, ktoré deti musia mať po ruke.

Poschodová posteľ má tiež krásne schody, ktorými sa deti dostanú na hornú posteľ. Schody sú variabilné, môžete ich dať na pravú aj na ľavú stranu postele. Zároveň plní funkciu úložného priestoru, takže môžete ušetriť priestor a uložiť veľa vecí.

Posteľ je vyrobená z vysoko kvalitných materiálov, vďaka čomu dostanete kvalitnú posteľ, ktorá je pevná, stabilná a odolná. Je vyrobená z lamino dosiek.

Nosnosť hornej postele je do 100 kg, dolná posteľ má hmotnosť až do 150 kg.

V balení nájdete okrem rámu postele aj spomínané schodov, ktoré môžete použiť aj ako poličky, resp. úložný priestor. Ak si kúpite druhý variant, tak v balení nájdete aj dva matrace. Horný matrac je dodávaný v bavlnenom a neprešívanom poťahu, dolný je pružinový a obojstranný.

Rozmery:

- vrchný matrac: 200 x 90 x 8 cm, je vo výške cca 129 cm

- spodný matraca: 200 x 120 x 15 cm, je vo výške cca 40 cm

- celková dĺžka postele: 208 cm

- celková šírka postele: 130 cm

- celková výška postele: 145 cm 

- rozmery schodov: dĺžka 54 cm, šírka 104  cm, výška 145 cm 

- celková dĺžka posteľ + schody: 262 cm

- celková šírka posteľ + schody: 130 cm

- celková výška posteľ + schody: 145 cm

Rozmer postele: 200x90 cm, 200x120 cm
Farba postele: biela, zelená
Prevedenie posteľe: poschodové, s úložným priestorom, s matracom a roštom, s matracom, s roštom
Materiál postele: lamino

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.5
13 zákazníkov
hodnotilo