Banaby.sk   »   Detské postele   /   Poschodové   /   Detská poschodová posteľ Simple

PREDAJ SKONČIL - Detská poschodová posteľ Simple

Deti by mali spať na posteli, ktorá je nielen krásna, moderná, ale aj na takej, ktorá je funkčná, kvalitná, pevná a zdraviu neškodná. Len taká je vhodná pre .. viac

Naša cena: od 787,60 €
Pôvodná cena: od 920,40 €
celkové hodnotenie
4.5
11 celkové hodnotenie


Detská poschodová posteľ Simple

Deti by mali spať na posteli, ktorá je nielen krásna, moderná, ale aj na takej, ktorá je funkčná, kvalitná, pevná a zdraviu neškodná. Len taká je vhodná pre všetky deti. Ideálne je preto pre nich aj detská poschodová posteľ Simple.

Ide o modernú a kvalitnú detskú posteľ, ktorá svojím vzhľadom a farebným prevedením zapadne do všetkých detských interiérov. Zamilujú si ju všetci, hodí sa perfektne do diečenskej aj chlapčenskej izbičky.

Detská poschodová posteľ je vyrobená z kvalitných materiálov. Konkrétne z kvalitného bukového dreva, ktoré sa kombinuje s moderným MDF materiálom. Deťom sa tak v každom ohľade zaručuje bezpečnosť. Ide o funkčný kus nábytku, ktorý v sebe kombinuje poschodovú posteľ, skriňu a tiež priestor pre hru. Posteľ má robustnú konštrukciu a to aj vrátane rebríka, bezpečné využitie je tak úplnou samozrejmosťou.

Pod posteľou nájdete priestor, ktorý deti môžu využiť pre svoje hry. Môžete si tu zaobstarať tiež kresielka, kde deti môžu odpočívať alebo jednoduchý stôl, kde si deti môžu kresliť alebo sa vzdelávať. Nájdete tu tiež šatníkovú skriňu so zásuvkami, ktorá je veľmi praktická. Poschodová posteľ je perfektná do všetkých interiérov, najmä do tých menších izbičiek, kde skvele šetrí priestor.

Detská poschodová posteľ je dostupná v oboch verziách. Skriňu môžete mať napravo aj naľavo. Posteľ je dostupná celkovo v štyroch farebných prevedeniach, v oranžovej, modrej, zelenej a ružovej.

Detská poschodová posteľ Simple je moderná, krásna a farebná.

Nábytok sa realizuje po dobu siedmich týždňov a celkovo sa skladá z piatich balíčkov. Prvý balík má 36 kg, druhý 27 kg, tretí balík 47 kg, štvrtý 44 kg a piaty balíček 11 kg.

Rozmery postele:

- výška 209cm

- šírka 203cm

- hĺbka 128cm

viac značky: Timoore

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.5
11 zákazníkov
hodnotilo