Banaby.sk   »   Detské postele   /   Poschodové   /   OURBABY poschodová posteľ s prístelkou Marco III - biela

PREDAJ SKONČIL - OURBABY poschodová posteľ s prístelkou Marco III - biela

Krásna poschodová posteľ z borovicového dreva v bielej farbe zaujme všetkých. Vyzerá veľmi pekne, elegantne a je tiež praktická. Posteľ obsahuje aj .. viac

Naša cena: od 467,90 €
celkové hodnotenie
4.1
7 celkové hodnotenie


OURBABY poschodová posteľ s prístelkou Marco III - biela

Krásna poschodová posteľ z borovicového dreva v bielej farbe zaujme všetkých. Vyzerá veľmi pekne, elegantne a je tiež praktická.

Posteľ obsahuje aj prístelku, takže si vaše dieťa môže pozvať na noc kamarátov. Poschodová posteľ je lakovaná tromi vrstvami a lakom, ktorý je ekologický, antialergický a bezzápachový. Odoláva zmenám klímy. Lak je označovaný ako najvyššia v triede ekologických lakov tzv. "Ekologicky bezpečné E". Použité laky neobsahujú žiadne aromatické prímesi ako toluén, ksylen, žiadne rakovinotvorné a iné toxické zmesi. Je teda zdravotne nezávadný. Povrch je dostatočne tvrdý, vrstvy laku pôsobia ako štít proti poškodeniu a poškriabaniu.

Poschodová posteľ disponuje certifikátom "Inštitútu technológie dreva v Poznani". Tento certifikát je pre predaj poschodových postelí v EÚ nutnosťou.

Rebrík poschodovej postele je možné umiestniť na pravú alebo ľavú stranu. Pri objednávke do poznámky prosím uveďte, na ktorú stranu si prajete umiestniť rebrík.

V balení nájdete:

- 3 kusy polyuretánových matracov s bavlneným poťahom na zips

- 2 kusy roštu

- 2 kusy úložných priestorov s kolieskami

Rozmery:

- 190 x 87 x 160 cm

- 208 x 97 x 160 cm

Farba postele: biela
Prevedenie posteľe: poschodové, so zábranou, s úložným priestorom, s matracom a roštom, s matracom, s roštom, s prístelkou
Materiál postele: masív
viac značky: Ourbaby

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.1
7 zákazníkov
hodnotilo