PREDVIANOČNÍ VÝPREDAJ VŠETKO SKLADOM -10%

Banaby.sk   »   Detské postele   /   Poschodové   /   OURBABY poschodová posteľ s prístelkou MARCO III

PREDAJ SKONČIL - OURBABY poschodová posteľ s prístelkou MARCO III

Poschodová posteľ z borovicového dreva zaujme svojim čistým a elegantným dizajnom. Je tiež veľmi kvalitná a praktická, hodí sa do všetkých izbičiek, obzvlášť .. viac

Objednajte do 19. decembra, rozbaľte pod stromčekom. Platí pre produkty, ktoré sú na sklade. Už zostáva len:
Naša cena: od 446,80 €
celkové hodnotenie
4.6
7 celkové hodnotenie


OURBABY poschodová posteľ s prístelkou MARCO III

Poschodová posteľ z borovicového dreva zaujme svojim čistým a elegantným dizajnom. Je tiež veľmi kvalitná a praktická, hodí sa do všetkých izbičiek, obzvlášť do menších priestorov.

Poschodová posteľ je lakovaná tromi vrstvami bezzápachového, ekologického a antialergického laku, ktorý odoláva zmenám počasia. Použitý lak je na najvyššej priečke v triede ekologických lakov - "Ekologicky bezpečné E". Laky nemajú žiadne aromatické prímesi ako toluén, ksylen a podobne. Ďalej nemajú žiadne rakovinotvorné a iné toxické zmesi. Neškodia vášmu zdraviu ani zdraviu vášho dieťatka. Aj vďaka nim je posteľ veľmi odolná, povrch je veľmi tvrdý. Tri vrstvy prepožičiavajú posteli brnenie, cez ktoré sa nedostane poškodenie či poškriabanie.

Všetky naše poschodové postele majú certifikát "Inštitútu technológie dreva v Poznani". Tento certifikát musia mať poschodové postele, ktoré sa predávajú v EÚ.

Rebrík je možné dať na pravú či ľavú stranu, podľa vlastnej potreby. Pri objednávke prosíme vždy uveďte, na ktorú stranu si ho prajete umiestniť.

V balení nájdete:

- 2 kusy úložného priestoru s kolieskami

- 3 kusy bavlnených poťahov na zips

- 3 kusy polyuretánových matracov

- 3 kusy roštov

Farba postele: prírodná, borovica
Prevedenie posteľe: poschodové, so zábranou, s úložným priestorom, s matracom a roštom, s matracom, s roštom, s prístelkou
Materiál postele: masív
viac značky: Ourbaby

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.6
7 zákazníkov
hodnotilo