Banaby.sk   »   Detské postele   /   Poschodové   /   Poschodová posteľ Roland

PREDAJ SKONČIL - Poschodová posteľ Roland

Poschodová posteľ Roland už na prvý pohľad zaujme svojím príťažlivým dizajnom, nechýbajú jej tri vrstvy ekologického a antialergického laku najvyššej odolnosti. .. viac

Naša cena: od 270,90 €
Pôvodná cena: od 451,10 €
celkové hodnotenie
4.6
12 celkové hodnotenie


Poschodová posteľ Roland

Poschodová posteľ Roland už na prvý pohľad zaujme svojím príťažlivým dizajnom, nechýbajú jej tri vrstvy ekologického a antialergického laku najvyššej odolnosti. Prináša pohodlie a bezpečné spanie pre vaše deti.

Posteľ vlastní certifikát "Inštitútu technológie dreva v Poznani", ktorý je nutnosťou pre predaj poschodových postelí v EÚ

Vyrobená je z borovicového dreva a lakovaná je tromi vrstvami laku, ktorý je ekologický a antialergický, bez zápachu, je vysoko odolný a prispôsobený aj zmenám klímy. Tento lak je v najvyššej triede ekologických lakov "Ekologicky bezpečné E". Tieto laky neobsahujú žiadne aromatické prímesi ako toluén či ksylen ani žiadne rakovinotvorné a iné toxické zmesi.

Posteľ je možné rozložiť na dve samostatné postele.

Súčasťou postele sú drevené rošty (hrúbka 20 mm) zo silného topoľového dreva, každá lišta má šírku 5cm. Navyše je posteľ vybavená dvoma polyuretánovými matracmi s bavlnenými poťahmi (výška 8 cm), ktorý sú na zips a zaistí vám tak jednoduchšie čistenie. Súčasťou postele sú aj dva úložné priestory na kolieskach vhodné na uskladnenie diek či nepotrebných hračiek, o ktoré by dieťa mohlo zakopnúť.

K posteli obdržíte prehľadnú inštruktáž, vďaka ktorej posteľ ľahko zmontujete.

Nosnosť postele je 80 kg na lôžko.

Rozmery:

- výška medzi roštami postele je 74 cm

- dĺžka 190 cm

- výška 160 cm

- šírka 87 cm

 

Farba postele: iné farebné prevedenie
Prevedenie posteľe: poschodové, so zábranou, s úložným priestorom
Materiál postele: masív

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.6
12 zákazníkov
hodnotilo